| dulshe a întrebat:

Pe zi ce trece, nu-mi mai vine sa intru deloc pe TPU, chiar nu puteti sa raspundeti la o intrebare fara sa comentati un pic? pun si eu o intrebare si unii imi dau niste raspunsuri...nefolositoare, si nici nu raspund la ce intreb eu, le multumesc la unii care ink mai sunt oameni cu bun simt si stiu sa raspunda la ce intrebare pun eu, nu sa comenteze despre ceea ce intreb

Răspuns Câştigător
| tukhey23 a răspuns:

Draga dulce, sincer pentru. mine esti cea mai delicata fata pe care o vad pe TPU.De ce zic asta, pentru. ca tu pui cele mai elaborate intrebari si cele mai concise.Pt. unul sau mai multi nu trebuie sa te superi si sa numai intri pe TPU.Eu zic sa ii ig. si cu timpul singuri isi vor da seama... ca tu demult ii ig.Eu zic sa numai ai aceste ganduri, e pacat ca un om ca tine asa delicat, sa se supere pentru. orice prostie.
Nu ii lua in seama, ig. si daca poti fa si tu glm pe seama lor.
Fii cu un pas inaintea lor.Nu uita, TPU. e mult decat un simplu seithappy.

21 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Dulshe.astia-s oamenii... n-ai ce le face...rai, buni traim in acelasi mediu, si suntem cu totii bagati in aceeasi oala, peste tot.

Janina
| Janina a răspuns:

E o tara libera...nu avem ce face straight face

| dulshe explică:

Ms tukhey23 chiar ma ajutat raspunsul tau, nu merita sa nu mai intru pentru cativa:d de acum ii ig.

| moonY a răspuns:

Nu stiu daca eu ti'am raspuns la vre'o intrebare, insa am intrat acum la profilul tau si m-am cam chinuit sa inteleg ce scrii acolo.
cred ca din cauza asta oamenii nu raspund la ce intrebi tu.

| DenissaDeea a răspuns:

Daca nu iti convine un raspuns''ignora-l'' mai bine! Nu ai sa auzi, padure verde fara uscaturi! Mi s-a intamplat si mie de mai multe ori, dar am ales'' ignoranta''cand a fost cazul! nu are rost sa te superi sau sa pui la suflet! voteaza raspunsurile primite cum crezi tu ca merita votat raspunsul primit, in rest fii tare si treci mai departe prin toate rautatiile succes.

| andi a răspuns:

Esti foarte fitoasa, si poti sa stai departe de TPU daca asta crezi, iar daca iti dau unele persoane raspunsuri nefolositoare e ca asta crezi tu, iar ca nu raspunzi la ele e ca nu ai cei 7 ani de acasa. nu meriti nimic

| andi a răspuns:

Esti foarte fitoasa, si poti sa stai departe de tpu dak asta crezi, iar daca iti dau unele persoane raspunsuri nefolositoare e ca asta crezi tu, iar ca nu raspunzi la ele e ca nu ai cei 7 ani de acasa. nu meriti nimik

| andi a răspuns:

Kh1ss...pai tu nu vezi ce importanta se crede aici? ...crezi ca am dat raspunsul fara sa analizez? voi de ce nu sunteti la fel?
restul?

| kh1ss a răspuns:

Andiiii... nu fii rau... ce ti-a facut fata mai? keep going @dulce

| kh1ss a răspuns:

Mai... pe mine pana acum nu m-au deranjat rasp. ei... si pana la urma... este doar un site, si nu ar trebui sa ne certam pentru ca cineva isi da importanta sau nu... acum... fiecare e liber sa faca ce vrea.

| Wtf9000 a răspuns:

Cu placere. Ma bucur sa-ti fiu de folos.

| tukhey23 a răspuns:

Bizzare:libertate, libertate... dar educatia unde e? Cred ca rasp. tau. nu o va ajuta pe dulce, sincer

| tukhey23 a răspuns:

Bizzare:nu cred ca conteaza ce varsta am. Dar conteaza ce educatie am, conteaza ce fel de pers. sunt. si cum ma comport.Eu cred ca trebuia sa ajuti, nu trebuia sa rasp. asa de mantuiala. Dar e prb. ta, si inca ceva. varsta mea nu conteaza happy

| tukhey23 a răspuns:

▄ █ ▄dulce▄ █ ▄:ma bucur ca te-am putut ajuta.Imi place cum gandesti acum.Si nu uita. esti pe TPU pentru a te simti bine, sa te distrezi si sa faci ce simti happy

| tukhey23 a răspuns:

Bizzare:app. eu nu te critic, daca te criticam iti adresam alte cuvinte. Una e sa critici, alta e sa atragi atentia. Dulshe a cerut un ajutor, un cuvant de folos! si a primit niste vb. in vant... si app. daca am fi toti liberi(cum zici tu), sar alege prafu de tara asta.
Daca te critic, imi cer scuze... dar ideea era sa ajuti happy

| bibitza a răspuns:

Sa stii ca si mie mie se intampla asta...eu nu sunt de mult pe TPU cam de o luna intru... iar la inceput imi placea f mult sa stau pe site dar acum...cand vad atata...rautate din partea unora nu prea imi mai vine sa intru... sad

| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

Romannia nu mai e comunista e democratawinking. Fiecare poate sa comenteze. Ignora raspunsurile care nu iti convin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pui o intrebare.iti asumi si raspunsurile care nu'ti placwinking
Adica totusi... e site liber.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@tukhey23 cati ani ziceai ca ai?thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@tukhey23 te simti in masura sa ma critici?

| anonim21 a răspuns:

DUlse TPU e un site public, stii povestea cu sarpele si cu ariciulwinking. Fiecare e liber sa spuna ce vreawinking