| RaZvAnZzZzz a întrebat:

Daca eu vreau sa cuceresc o fata (cea mai buna prietena) care ea are deja un prieten pe care nu-l iubeste cum as putea-o cucerii pls. Multumec mult

1 răspuns:
| Dominicc a răspuns:

Cati ani ai?

1- trebuie sa fi indeajuns de bun incat sa o atragi de partea ta
2 - nu ai de unde sa stii tu sigur daca il iubeste sau nu
3- poate fi simplu daca si ea s-ar simti atrasa de tine, si daca e asa nu ar trebui sa muncesti mult decat sa te duci cu niste vorbe dulci la ea. Daca nu se simte atrasa de tine vei deveni amicul ei in cel mai bun caz, si cu timpu ii vei cere sa fiti impreuna si asa. va sfarsi totutl pentru ca va refuza. Nu vei deveni prietenul ei, ea nu simte atractie.

Invata si fa atractie si va veni la tine, daca nu se simte bine, las-o!