| scumpika_5764 a întrebat:

Daca faci laba unui baiat inseamna ca esti curva?
si ce poti sa faci daca acel baiat mai spune si la altii ce a-ti facut?

23 răspunsuri:
| ZapPy a răspuns:

Aia ii o nimica toata. Cel putin nu o consider deloc mare lucru. Daca te **** ce esti atunci? Scarba pamantului? Sa fim seriosi, nu cred ca te-o obligat ca atunci ar fi vorba de viol si ai fi pus altfel problema. Si n-ai ce sa faci daca o spus altcuiva, trebuie sa stii dinainte cu ce fel de persoane te incurci, nu mergi la primul si incepi sa-l freci.Prea dur? Asta-i adevaru. Cius!

| deviant18 a răspuns:

Nu stiu ce sa raspundlaughing

| ronin33dan a răspuns:

Dar daca tu te masturbezi, inseamna ca esti curva? S-au daca el se joaca cu pisicuta ta, inseamna ca este curvar? Baga mare!

| Ofiintă a răspuns:

Curva inseamna cand te culci cu toti barbatii

| Delete a răspuns:

Multi nu inteleg ce inseamna curva...Curva e o persoana care se **** pe bani si nu-s curve fetele care se *** mult sa fac multe ele o fac din placere si acel prost care se lauda la toti nu merita nimic de la tine ala e un louser daca o sai daca o sa mai faci si sex cu e atunci o sa stie toti pentru ca o sa se laude la toti eu iti zic sa nu-i bagi in seama! Daca ceva zi-mi skypel tau si sa mai vb,,, eu stiu sa tin un secretwinking

| RXN a răspuns:

Nu, nu esti. E o chestie de respect fata de propria persoana sa nu o faci cu primul care-ti iese in cale, ci sa iti selectezi bine persoanele cu care merita sa imparti experienta asta.
Nu stiu daca poti face ceva in privinta asta acum, trebuia sa ai mare grija cu cine aveai de-a face inainte sa te implici mai mult. Oricum, recunosc ca daca mi s-ar intampla asa ceva, i-as face niste atacuri la persoana lui, de genul ca are penisul mic, ca nu stie sa-l foloseasca, ca si-a dat drumul dupa 2 minute si i-as mai pune si o porecla umilitoare. Daca nu stie sa ofere respect si sa taca, nici sa primeasca nu merita.
Data viitoare ai grija ce faci, asteapta sa cunosti omul, apoi treci la treburi mai serioase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, esti curva. dar daca vrei sa ti pastrezi imaginea de fata cuminte, spune la prima intalnire ca nu ti place sa faci laba... dar esti pasionata de supt! succes!

| andreii2 a răspuns:

Nu cred ca poti fi numita cura pentru asta.
Daca a spus altor persoane ce ai facut tu, inseamna ca e nesimti, imatur, cretin.etc...

| Floreenofficial a răspuns:

Mai degraba desfranata decat curva.
si daca zice la altii da-l naibii. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti in devenirelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai fatostraight face cum sa postezi asa ceva straight face doamne fereste pai daca iai facut laba inseamna ca iai supto un piclaughing ah? atata timp cat ti-a placut nu e o rusinewinking e o rusine sa postezi asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
sunt curva
si lesbiana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da esti o curva
prosto inseamna caq iti place fraiero treci sa satisfa baiatulaughing

| SERIOUX a răspuns:

Iai si supto asa putin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu esti big grin

| FuCkMAn a răspuns:

Stai linistita ca nu esti curva...si cei care raspund,, da esti o mare curva,, sunt copii cu varsta cuprinsa intre 9 si 10 ani si pun pariu ca fac laba in fata monitorului uitandu-se la intrebarea ta laughing. Daca el a spus si altor persoana inseamna ca este un cretin si un dobitoc, dar am o solutie pentru tinewinking. Profita de faptul asta si spune-le tuturor ca o are mica si ca nu stie sa o foloseasca laughing Baftabig grin
(daca ti-am fost de ajutor da-mi o funditabig grin)

| BOGDAN a răspuns:

Inseamna ca el e prost. in loc sa te ft te pune sa ii faci laba laughing

| Primo a răspuns:

Nu nu esti curva esti o panaramalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. atat timp cat sti cu cine esti si ce persoana este, daca ai incredee in el poti incerca si mai multe chesti,

| iza4ever a răspuns:

Ba astia care zic ca e sa se informeze mai intai ce e aia o c***a si dupa sa vorbeasca-----daca a zis la altii inseamna ca e imatur si nesimtit asta e nu ai ce sa ii faci...si nu esti c***a, ca doar nu ai facut laba la toti baietii si te-ai culcat cu unu si cu altu, i-ai facut doar celui pe care il iubeai, deci nu esti.

| AdelyNa_5946 a răspuns:

Va rog frumos ziceti-mi si mie daca fac laba la un prieten si o sug putin inseamna ca sunt curva, am 16 ani? plzz funda

| Juny0 a răspuns:

Am vazut si eu acum intrebarea ta!
Sunt sigur ca ai rezolvat deja treaba, dar...credema.
Orice tampit care ii e frica de o p**da si orice tampita care vrea sa ramana virgina pana la 70 de ani!, iti va spune asta!
E normal acest lucru mai ales la varsta de 18+. Chiar daca esti mai "tanara", daca tu il placi, e ok! Nimeni nu ar trebui sa comenteze, insa decat sa eu faci si peste jumatate de an sa te desparti de el, e o mare greseala straight face
Sper ca te-am ajutat