| anonim_4396 a întrebat:

Daca fac laba unui baiat inseamna ca sunt curva?

Am prieten dar nu știe ca am făcut laba unui baiat. Cum sa îl zic?

Si ce pot sa fac daca acel baiat mai spune si la altii ce am facut? Pleaseee helpp!

Răspuns Câştigător
| pikachui06 a răspuns:

Nu, daca faci asta nu inseamna ca esti curva. Incearca sa ii spui prietenului tau cu calm, daca este intelegator si te iubeste te va ierta. Ori daca nu, vorbeste cu acel baiat si spune.i sa nu spuna nimanui.

34 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nu, nu esti!
Relax, se intampla tot felul de chestii de gen.
Mare atentie la igiena manuala, trebuie sa te speli bine pe maini inainte de a o face iar!

| GdX a răspuns:

Esti o mica curvulita daca ai prieten si te-ai dus si la altul. Nu te lauzi. Tii pentru tine. Alta data sa nu mai faci prostii daca ai deja iubit.

| RAY a răspuns (pentru GdX):

De ce sa isi ascunda natura poligama?

| GdX a răspuns (pentru RAY):

Daca prietenul ar stii, si ar avea relatie cu amandoi in acelasi timp, si ar fi de acord ambii, atunci ar fi poligamie. Cand nu stiu unul fata de altul nu prea este poligamie. Sau cel putin asa o vad eu. Daca gresesc, astept observatii.

| RAY a răspuns (pentru GdX):

La varsta lor a face sex cu mai multe persoane nu e ceva rau, asa se descopera sexual, ai dreptate nu e corect, dar ce e corect in monogamie =nimic ca e o minciuna

| GdX a răspuns (pentru RAY):

O fi o minciuna, nu o fi, nu stau sa imi bat capul, domnule poligam.

| RAY a răspuns (pentru GdX):

Daca omul ar fi monogam, x ar sta cu prima iubita pe viata, dar supriza nici 1% din cupluri nu sunt asa, desi omul e poligam, se angajeaza in relatii diverse

| GdX a răspuns (pentru RAY):

Iti dau dreptate. No comment.

| FCx78 a răspuns (pentru GdX):

Nu. Înainte am fost cu altul baiat. Acum am prieten. Nu stiu cum sa spun.

| FCx78 a răspuns (pentru RAY):

Nu am făcut sex ci am făcut laba unui baiat și îl sug.

| RAY a răspuns (pentru FCx78):

E treaba ta ce ai facut, nu vad nimic rau in asta, apropo se numeste sex oral, alina tea intrebat el tia lins vaginul?

| FCx78 a răspuns (pentru RAY):

Nu mi-a lins vaginul

| Violleta2022 a răspuns (pentru FCx78):

Prin sex oral (suptul ala de care spui tu), iei absolut orice boala cu transmitere sexuala, asa cum ai face sex vaginal.
SIDA se ia prin sex oral, sifilisul, gonoreea HPV (care provoaca cancerul bucal si cel de col uterin) samd.
Tu trebuei sa fii atat de mica, ca habar nu ai ca, facand sex de orice fel: oral (cu gura), Vaginal sau anal (curulet) poti lua toate bolile cu transmitere sexuala, la fel de simplu si usor.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Faptul ca masturbezi un baiat nu te face curva. FAptul ca il masturbezi pe unul in timp ce umbli cu altul te cam face curva

| RAY a răspuns:

Copii,curve,curvari suntem toti numai judecati fata, da cu toti 100%, fara vrajeli de astea, fata a facut o laba la un baiat, mare lucru, monogamia este cancerul naturi umane, ne distruge natura poligama

| Violleta2022 a răspuns:

Dar la mama si tata nu le-ai spui ce-ai facut?
Vezi sa nu iei vreo boala cu tansmitere sexuala si sa-ti apara bube la gura, ca nu mai ai cum mintii ca nu ai avut sex.

| FCx78 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu le am spus ce am făcut. La mine nu apăra bube la gura.

| RAY a răspuns (pentru FCx78):

Acum 2 ore | Maryx78 explică (pentru AnnaBlandiana):
Nu le am spus ce am făcut. La mine nu apăra bube la gura.

ce bube sa isi apara ca ai supt penisul, sperma este folosita in multe creme faciale apropo

| FCx78 a răspuns (pentru RAY):

Pai nu am fost sperma. El spune mie ca vine sperma. Eu îl împing

| RAY a răspuns (pentru FCx78):

Care e problema? ai facut asta e, nu accepta cauti altul, simplu

| alina2k18 a răspuns:

Eteee, spune si la altii laughing asta e motiv de lauda?
Oricum, ti-a dat limbi ala? S au te-ai ales doar cu labica?
Daca spune si la altii le zici si tu ca e un la ba giu obsedat laughing

| FCx78 a răspuns (pentru alina2k18):

Da am dat limba

| RAY a răspuns (pentru FCx78):

Alina te a intrebat altceva Oricum, ti-a dat limbi ala?

| JoookkkeeeRRR a răspuns (pentru alina2k18):

Dar tu ai primit limbi?

| Lostlyric a răspuns:

Nu inseamna ca esti curva, dar nici prietenul tau nu traieste cu ditamai mironosita, daca intelegi ce vreau sa spun... Si, daca pana acum nu a auzit ca tie iti place sa provoci acte sexuale si altor barbati in timp ce voi doi ar trebui sa aveti o relatie de exclusivitate, nu il mai lua de prost si spune-i cum a stat toata treaba.
Cum s-ar zice, daca nu te consideri curva, de ce ti-e frica? Si cum ar veni, atunci cand stateai cu penisul altui barbat in mana fara sa-ti faci nici cea mai mare grija de ce va vorbi lumea pe la spatele tau, de ce iti faci griji acum, dupa ce actul s-a produs?

| Victoria18 a răspuns:

Invata sa scrii inainte sa fii curva.

| mihaicelsfant a răspuns:

Mda. fetele din ziua de azi -_-

| Doja a răspuns:

Da. Orice forma de contact sexual cu alta persoana decat cea cu care esti se numeste infidelitate. Daca primesti si bani pentru asta se numeste prostitutie.

| FCx78 a răspuns (pentru Doja):

Nu primesc bani. Ci el vrea sa fac.

| Doja a răspuns (pentru FCx78):

Si daca unu vrea sa sari de pe bloc sari? Poate ar trebui sa inveti un pic de autocontrol.

| Quassaar a răspuns:

Dacă era un prieten, nu-i problemă. Îi spui iubitului că i-ai dat o mână de ajutor altui amic.și o să înțeleagă. Dacă noi nu ne ajutam prietenii, cine sa o facă?!?

| MaziluHDGAMMING2009 a răspuns:

Depinde cum s-a ajuns sa ii faci, te-a platit?

| FCx78 a răspuns (pentru MaziluHDGAMMING2009):

Nu m-a plătit. El vrea sa fac. M a convins de multe ori. Apoi am acceptat doar o data. Dupa am avut un prieten. Nu stiu cum sa îl spun.

| Vizit a răspuns:

Cu toată stima. ești o curva