| anonim_4396 a întrebat:

Hellllo... de curand am fost la un chef si am stat cu un baiat pe care il stiam doar din vedere laughing), dupa care am mers intr-o camera in care pot spune ca n-am facut nimic. laughing) doar i-am facut laba :o pot fi numita curva pentru chestia asta? lumea crede ca am facut ceva serios, dar nu e asa si nu stiu ce sa mai spun...

7 răspunsuri:
| SaveTheNature a răspuns:

Buna.Daca il placi pe tip, si ai de gand sa ai o relatie cu el, nu te poti numi curva.
Insa daca astfel de intamplari se repeta. oricum lumea afla pentru ca baietii sunt slobozi la gura si se lauda, si tu vei avea o reputatie din ce in ce mai proasta. Apoi cu greu vei castiga respectul celor din jur. Usor usor vei cadea intro prapastie, si cand iti vei dori sa iesi de acolo nu vei gasi nici o scara.
Nu conteaza daca ati facut sex sau nu. Important este sa fii serioasa si sa stii ce vrei de la viata. El... oricum deja te vede ca pe o viitoare partida de sex si nu iubita.
In fine ai mare grija. cu curvasareala nu e de glumit.

| AlexandraCroft a răspuns (pentru SaveTheNature):

Ce raspuns ai dat de imi vine sa ma dau cu capu' de pereti.De unde ai dedus tu ca fata vrea o relatie serioasa cu tipu' ala? Raspunde direct la subiect, n-o mai da in barci.

| Emilian65 a răspuns:

Foarte rau ce ai facut. Pe moment l-ai satisfacut pe el, dar la tine nu te-ai gandit?

| Dariusuu a răspuns:

În sinea ta, ştiu că te crezi a fii o panaramă.

Dar chiar asta eşti, să nu te superi.

O fată cu capul pe umeri nu face aşa ceva mai ales că nici nu-l cunoaşte.

| Danysan a răspuns:

E ok daca o sa ai o relatie cu tipu ala de ce nu laughing.Dar daca a fost doar asa de chef -ai grija sa vezi ce va zice lumea despre tine. Cred ca nu iti va placea ce vei auzii.

| pietrean a răspuns:

Curva,nu,dar PROASTA, DA!
Sa-mi fie cu iertare, dar odata ce intrebi asa ceva, esti si inculta! Toti baietii te pot folosi ca pe un obiect.

| benga94 a răspuns:

Avand in vedere ca ai intrat intr-o camera cu un baiat pe care il stiai doar din vedere,chiar daca nu ai facut ceva serios el poate sa se laude ca iai facut si oral si detoate, e urat ca fata sa te lasi din prima sa intri in alta camera cu un baiat si facandui laba iai facut totusi ceva, era bine sa stai linistita si e bine sa stai linistita daca esti mai curva si iti place mult p.a fa-o fara sa te stie nimeni nu la petrecere unde e multa lume, o faaci tu si cu unu sau 2, ati terminat o faci cu alti si tot asa dar sa fii doar tu si ei nu lume multa!