| alyna_9566 a întrebat:

Daca faci sex cand esti pe ciclu ramai insarcinata?

47 răspunsuri:
Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajutati-ma, am facut sex, si taman a inceput... problema e ca. a fost prima data cred eu ca poate sa fie si singe de la perderea vergnitatii si tot adata ciclul. a durat 4 zile. ce sa cred sunt insarcinata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit aici fel si fel de pareri. Teorii sunt multe iti dai seama si practica...Doamne,Doamne! si mai multa.Totul difera de la persoana la persoana; n-ai sa gasesti nicaieri doua la fel.Eu nu-ti pot spune "fa" sau "nu fa sex cand esti pe stop" pentru ca nu e indicat sa dictezi viata cuiva; dar iti pot spune sa ai grija de tine si sa-ti urmezi instinctul. Te pup.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu ramai happy uni zic da depinde si de organism copii...
n mai spuneti aberati sunt sanse 100% sa n ramai oh go on

dar depinde d organism poti ramane si n poti ramane mersi pentru intelege

pa pa wave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nu sunteti sanatosi la cap duceti va si voi si consultati un medic sincer ati lipsit mult de tot de la anatomie si in cazul apartului reproducator la femeie cum dracu sa ramai gravida la menstruatie? sunt baiat si ma m mai documentat cat de cat dar asa ceva nu am auzit sunteti dusi rau astia care ziceti ca se poate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ramai insarcinata daca esti pe ciclu si faci sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa probez maine. o sa revin cu raspunsul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun ceva. dar mi-e rusine am. 15 ani si am avut de 3 ori relatii. prima oraca cind am facut am avut la ciclu. si am ramas insarcinata. dar am facut avort. si totul e ok.sai ei seama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu. Iti zic maine dupa ce incerc happy :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu e,, ei ce drecu faci sex pe ciclu cu scurgerea singelui, nu te umpli e singe? si ce simti nimic nu e bine a face dragoste saU SEX cum zici tu pe ciclu nu pentru ca nu rami insarcinata se puate ramine dar e cel mai schifos lucru dea face sex, daca amorul tau tine la tine puate astepta sa treaca perioada de ciclu si faceti sex dupa mergeti amindoi la un ginecolog si sa iti dea anti conceptionale adapte pentru tine si mai sigur daca nu vreti copiii prezervative nu nu risti nimic alti vor sa ai ba copii si nu reusesc si voi iesiti cu asa intrebari vb si cu parinti vostri poate va da consili

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dupa ce ai terminat ciclu in primele 2 3 zile atunci sa te feresti tu

| georgy_6583 a răspuns:

Nu, nu e posibil

| ipek a răspuns:

Domnisoara cand esti pe ciclu nu sti sa te protejezi da sa te *** sti... e 0, 60 de bani un prezervativ ce draq

| IrinaMihaela15 a răspuns (pentru ipek):

Raspunzi dupa 2 ani, cand fata poate deja are sau nu copil rolling on the floor si eu raspund dupa 8 ani dar nu conteaza