| savuandreeasilvia a întrebat:

Care sunt sansele sa ramai insarcinata daca faci sex dupa prima saptamana de dupa ciclu?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sanse mari daca nu ai facut-o protejata.

| AlinaaAli a răspuns:

Decat sa stai asa cu frica in san toata ziua, de ce nu va protejati?
Normal ca ai sanse ca sa ramaiwinking

| thimeyaful a răspuns:

Dupa primele 10 zile de la menstuatzie e risc maxim sa ramai insarcinata daca e fara prezervativ sau nu iei pilule.cel mai sigur fa un test. poti sa iti calculezi perioada fertila pe net.scrii la google "calculul periodei fertile" si primesti acolo sugestii de siteuri.nu e complicat.ai grija de tine>big grin