| iKronstadt a întrebat:

Daca faci sex din obligatie, inseamna ca ai coborat sub conditia ta?

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Interesante raspunsuri!
Sexul si obligatia sunt doua cuvinte care nu au ce cauta impreuna,iar cand sunt trecute in practica,sincer,ii deplang pe cei doi parteneri!happy
Exista relatii vechi, casnicii consumate (de exemplu) in care sexul din obligatie exista.
Si, sau esti supraom sau te autodetesti, rezultatul final este totusi, vesnica si amara dezamagire sa nu poti regasi nimic din ce a fost ...candva.
Si,din moment ce nu te poate multumi o descarcare pur animalica(presupunand ca poti functiona,da?),din moment ce iti respecti conditia de om si fiinta inteligenta,da,consider ca ai coborat mult sub conditia ta.
Sexul platit, violurile, sexul la ora fixa, ideea ca "trebuie" sa faci sex omoara sexul, ucide omul din tine.

| iKronstadt explică (pentru greece12):

Atat am vrut sa spun, draga vecina: http://www.youtube.com/watch?v=l23Mc3ZYxL4&feature=related
Te asteapta plaiul tau, drag si frumos!

| iKronstadt explică (pentru greece12):

Doamna, asta-i locu' nost', al drag si fain!;)
http://blandi.gapo.ro/albume/detaliu/953-H2JUV0MYKYVJWQ8/

| greece12 a răspuns (pentru iKronstadt):

Tu ma faci sa vin pe jos, ca badea Cartan!

| IMC90 a răspuns (pentru iKronstadt):

Anuntu asta unde se incadreaza? laughing

''Nimfomana de etnie maghiara vreau sa cunosc tanar roman, inalt, dotat, cu cunostinte de istorie, dornic de razbunarea neamului.''

| Crazyfish a răspuns:

Nici animalele nu fac sex din obligatie, deci da, ai coborat si sub conditia de animal.

| VADIq a răspuns:

Da!

| EmaS a răspuns:

Ai putea sa faci asa ceva?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai sa fim seriosi, cum sa faci sex din obligatie? Te poate obliga cineva? Doar daca te violeaza.Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
Dar nu te poate obliga nimeni ca esti o persoana independenta si cu drepturi
Sper ca te-am ajutat

| mihaitaLGP a răspuns:

Nu prea inteleg cum.
Nu imi este deloc clar.

Presupun ca persoana respectiva este genul ce trebuie sa demonstrezi medical ca este femeie/barbat.

Atuncea da, te cobori sub conditia ta.

Am nimerit sau nu? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Necsoiu_Robert_1990 a răspuns:

Sexu facut din obligatie nu e sex dar da