| anonim_4396 a întrebat:

Daca faci sex inainte sa iti vina ciclul se intampla ceva? Acesta poate sa nu mai vina?

12 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Are, poate sa nu-ti mai vina 9 luni.

| h3r a răspuns:

Da, un posibil război între absorbant și prezervativ. ( Sau natural, depinde cum îți place)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
O sa intarzie putin.
Ai grija sa nu o faci neprotejat, intotdeauna cu prezervativ.
Te pup!

| TizZu15 a răspuns:

Daca faci neprotejat nnu iti va mai venii in urmatoarele 9 lunihappy.

| TheDarkQeen13 a răspuns:

O sa ramai gravida

| Roxxxxi a răspuns:

Depinde de organism. Nu are ce sa se intample. Poate iti intarzie o zi sau doua.Dar nu e nimic grav.

| FlorinFindus a răspuns:

Nu mai speriati fata mhaa happy

| Anonimul674 a răspuns:

Nu se intampla nimic, stai fara grija, tu sa nu ramai gravida, atata tot.

| Achtor a răspuns:

Daca nu te protejezi...

| GrayGaby a răspuns:

O sa mori sad... in chinuri groaznice...

| ilovedark a răspuns:

Nu se intampla nimic doar o sa iti intarzie putin atat tot

| ancuta96 a răspuns:

Vreau sa spun daca nu ai ciclu de loc inca nu a aparut prima menstruatie