| anonim_4396 a întrebat:

Daca faci sex oral si inghiti... poti ramane insarcinata mai ales daca esti pe stop astept un raspuns serios nu va bateti joc

79 răspunsuri:
| Artesano a răspuns:

Inteleg ca esti femeie... dar tu unde crezi ca se duc punctele alea pe care le inghiti? cu siguranta ca in stomac si nu in alta parte, doamne pe ce lume traim!

| Scarecrow a răspuns:

Categoric nu !

Alte răspunsuri
| gabridian a răspuns:

Nu ai cum
rolling on the floor

Alte răspunsuri
| TiffanyTpu a răspuns:

Nu...pentru ca sperma inghitita ajunge in stomac dupa care se digera si se elimina prin anus!
nu are treaba cu placentawinking unde creste embrionulwinking:X...
sper ca m-am facut inteleasa:X
pupici:*

Alte răspunsuri
| mariadelia a răspuns:

In nici un caz.Ce inghiti ajunge in stomac in nici un caz in organele de reproducere(daca stii care sunt)

Alte răspunsuri
| soky a răspuns:

Nu va mai bateti cu pumnu in piept... decat sa o certati mai bine raspundeti la intrebare cu un raspuns prompt daca stiti, daca nu abtinetiva...
poate parea o intrebare prosteasca, dar nu trebuie sa fiti si voi la fel sa o luati peste picior... puteti explica frumos si din ce cauza nu ca sa inteleaga...

| Giorgi_3532 a răspuns:

Nu

Alte răspunsuri