| bebitza4everfrumis a întrebat:

Daca faci sex cand esti pe stop si el isi da drumul in tine poti ramane insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Ionut_2962 a răspuns:

Aoualeu daca acum faci sex si cand esti pe stop ce sa-i faci nue e igienic sa faci sex cand esti pe stop oricum daca nu stii din astea si tu deja ai facut sex te sfatuiesc sa te informezi de pe google si funda pls happy

2 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,teoretic sunt sanse foarte mici, dar nu e imposibil; cred ca oricum nu poti sa te bazezi 100% pe faptul ca fata e pe stop si el sa se termine,mai bine sa existe protectie.
Normal,cand fata e pe stop,nu e intr-o perioada fertila, sanse extrem de mici sa ramana insarcinata, se poate produce o ovulatie spontana din cate am auzit.

| abernader a răspuns:

Nu.Ovulul nefecundat este eliminat in primele picaturi de sange ale menstruatiei, asadar spermatozoizii nu au ce fecunda.In zilele urmatoare, ovulul incepe a se forma, dar este prea "tanar". Riscul se produce in perioada de ovulatie cand ovulul ajunge la stadiul propice reproductiei.