| ioio232 a întrebat:

Daca fata e virgina se poate sa aiba boli?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sigur ca da: candidoza de la un tratament cu antibiotice, HIV, hepatita B si C de la un tratament injectabil, stomatologic sau de manichiura/pedichiura. De aceea, fie folositi prezervativ, fie va faceti aceste analize.

| CoquineNoire a răspuns:

Da,de exemplu candidoza, care se face dupa tratament cu antibiotice.

| Papusik a răspuns:

Da poate avea HIV etc care sa fie mostenite de la parinti, sau poate sa fi luat de la o stomatologie, coafor aceste boli.
Nu e neaparat sa faca sex pentru a le avea.

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Bolile care se transmit pe cale sexuala nu prea au cum sa ajunga la o virgina.Celelalte...normal.Stai linistita si fa-i bogati pe astia cu farmaciile lor.

| scary7 a răspuns:

Da de ex raceala probleme cu rinichi...