| anonim565 a întrebat:

Dacă fata e virgina și a avut contact sexual cu un băiat,iar băiatul s-a udat înainte să o dizvirgineze pe fata, e posibil ca ea să rămână însărcinată?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Da.Se poate sa apara sarcina inca de la primul contact sexual, daca nu se foloseste protectie.Cine spune ca nu, habar nu are de educatie sexuala. Vorba asta e un mit penibil care nu ar trebui sa mai existe in 2023.

,, Unul dintre miturile cele mai raspandite legate de virginitate este ca nu poti ramane insarcinata prima data cand faci sex, mai exact daca esti virgina si ai decis sa iti incepi viata sexuala, acest contact sexual nu ar putea rezulta printr-o sarcina.

FALS! O femeie poate ramane insarcinata oricand, atat timp cat nu foloseste nicio metoda de contraceptie. O sarcina poate sa apara in momentul in care exista sperma in vagin – deci daca ai hotarat ca este momentul potrivit pentru tine sa iti incepi viata sexuala, dar nu iti doresti un copil, ar trebui sa te protejezi! Cea mai la indemana solutie este prezervativul.'' - https://doareu.com/poti-ramane-insarcinata-prima-data-cand-faci-sex/

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

S-a udat de la urinat, sau a ejaculat ...inainte sa inceapa sexul?

| Hyperion7 a răspuns:

Poate s-o fi pișat pe el de emoții big grin

| AliGab a răspuns:

Normal ca da

Răspuns utilizator avertizat
| GeorgeCazan a răspuns:

Cum adică "băiatul s-a udat înainte să o dizvirgineze pe fata, e posibil ca ea să rămână însărcinată?"

Ăștia care puneți întrebări, ce naiba aveți în cap?
Nici scenariștii de la Hollywood, nu pot debita asemenea "scenarii".

| VadimIvanov a răspuns:

Nu

| Vasilake a răspuns:

E prea scump un prezervativ?