| Rockett a întrebat:

Daca fata spune sa luati o pauza de relatie, asta inseamna ca vrea sa se desparta sau sa isi puna ordine in ganduri si sentimente?

6 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Inceteaza sa te mai minti pe tine iti fai numai rau, inseamna ca fata s-a plcitisit de cocoselul tau, si e timpul sa mai treaca si prin paturile altora, este normal pentru ca OMUL NU E PROIECTAT SA FIE MONOGAM.

| corbulalbrosu a răspuns:

Este un semnal de alarma.

| neutrino a răspuns:

Se poarta pauza:" iubesti" 3-4 zile, iei o pauza de de 2-3 zile. Probabil ca ea te-a iubit prea multe zile fara pauza si acum a oboist. In aceste conditii voua va trebuie pauza mare.

| frostxtq a răspuns:

In general, o pauza e un mod politicos de a spune ca vrea sa va despartiti. Pauzele sunt o prostie, ori esti intr-o relatie ori nu. Daca iubesti pe cineva nu ai nevoie de pauze.

| e1xtz a răspuns:

E un fel mai diferit de a spune ''hai pa''...

| PrettyLiar94 a răspuns:

Pauza= despartire in 90%din cazuri!