| Adrian2ionut a întrebat:

Daca folosesc prezervativul pot dezvirgina o fata?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Prezervativ ul are incarcaturi electrice pozitive care activeaza campul electromagnetic al vaginului virgin si declaseaza inchiderea scuturilor de penetrare

| RAY a răspuns:

Normal ca da

| corbulalbrosu a răspuns:

Dezvirginarea se produce in momentul intretinerii primului contact sexual indiferent daca pe penis este montat sau nu prezervativul. In concluzie raspunsul este; DA, fata va fi dezvirginata. Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Dacă folosești NUMAI prezervativul - nu. Dar dacă îl montezi corect pe penis - cu siguranță!

| Emilian65 a răspuns:

Da, va dezvirginati amandoi.

| Nemessys a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti dezvirgina o fata atunci cand faci sex cu ea...deci o vei dezvirgina indiferent daca ai prezervativ sau nu

| radu877 a răspuns:

O dezverginezi imediat.happy ce haios esti, credeai ca poti sa i-o tragi forever cu prezervativ fara sa o dezverginezihappy

| Daniel_Matei_1999 a răspuns:

Depinde pe care cap il puiwinking