| DariaZ a întrebat:

Dacă iau anticoncepționale trebuie sa iau și ceva pentru protecția ficatului?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ia pentru protectia stomacului, omez

| corbulalbrosu a răspuns:

NU. Categoric NU. Pastilele AC contin hormoni sintetizati care sunt identici in proportie de peste 99, 9% cu hormonii esentiali feminini : estrogen si progesteron pe care-i produce OVARUL in mod natural
Multa sanatate!

| Mariannnnnm a răspuns:

Man daca ai fcto si ai spermat in ea iei pastila de a 2 zii si eu dai odata o ia si dupa 6 luni o mia ia odata ca daca nu face hemoragie si moare