| RemX5 a întrebat:

Dacă ies pe stradă să abordez într-o zi 100 de fete, pe care să le întreb dacă vor să facă sex cu mine pentru o mie de euro... Câte fete din toate 100 credeți că ar accepta?

14 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu 1000 de euro iti gasesti 100 de prostituate chiar si 500 daca le cauti pe marginea soselei

| mihai69 a răspuns:

Eu mă întreb câte or să-ți tragă palme și câte, pumni.

| Necunoscut112 a răspuns:

Incearca, din alea 100 poate ai noroc sa fie si vreo prostituata. Cand faci "sondajul" ala indreapta-te catre femeile imbracate ca centuristele.

Răspuns utilizator avertizat
| Necunoscut112 a răspuns (pentru RemX5):

Arata-mi si cu romance.

Răspuns utilizator avertizat
| Necunoscut112 a răspuns (pentru RemX5):

Dacă spui că "româncele" o fac toate cu necunoscuţi pe bani puţini, sau pe gratis, practic jignesti majoritatea femeilor din ţara asta care se chinuie să muncească pe un salariu mizerabil în ţară, sau în afară, la munca de jos. Mă jigneşti pe mine, o jigneşti pe iubita ta, pe maică-ta, pe bunică-ta, pe sor-ta, profesoarele tale, doctora la care apelezi când ai o problemă medicală şi tot aşa.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru RemX5):

Inseamna ca nu sunt curv#, altminteri o faceau pe bani.Romancele fac sex de placere.

| kandaraki a răspuns:

Niciuna, fiindca esti prost si urat!

| DorelExpertu a răspuns:

Hmm, 69% din ele.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

80... cam asa. Dar nu cred, multe nu ar accepta mai ales daca sunt cu altele, sa nu zica gen ca e curva. Dar daca e singura, accepta 70%.

| CuBenoneinSpate a răspuns:

27 pentru ca restul mau acceptat pe mine loool