| Minnimus a întrebat:

Daca ii dai un pumn [mai multi] la o insarcinata PIERDE sarcina?

17 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Esti anormal?
Cauta o casa de nebuni si inchide-te singur.
Asta nu-i intrebare de om.

| Visecolorate a răspuns:

Vrei sa incerci? :I

| BRG a răspuns:

Dacă faci asta ești cel mai mare dobitoc, de pe terra.

| Marijuana a răspuns:

Da` esti cu capu`? straight face De fapt nu stiu de ce ma mai deranjez sa te intreb ca dupa intrebarea "inteligenta" pe care ai pus e logic ca da.

| Marijuana a răspuns:

Pai nu putea si tu sa explici asa? :-www.

Răspuns utilizator avertizat
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Depinde de locul in care dai si cat de sensibila este femeia aia, dar de la cativa pumni nu cred pentru ca am vazut cazuri in care femeile au fost lasate inconstiente dar nu au pierdut sarcina! dar tin sa te anunt ca se pedepseste penal un astfel de tip de bataie!

| Kylexy a răspuns:

Daca ii dai in pantec sunt sanse mari de a pierde sarcina.

| SociallyDepressed a răspuns:

Nu ai minte straight face

| adryana_6040 a răspuns:

Poate pierde sarcina dar trebuie sa mearga la gincolog mai bine decat sa apara complicati. Daca ar face cineva asa ca tine nu are suflet de om.

| AnnaMaria a răspuns:

Daca iti dau 5 pumni in cap[mai multi] intri in pamant?

| ZEU93 a răspuns:

Incearca si dupa povesteste-ne

| emima a răspuns:

Da are sanse sa avorteze dar de ce intrebi nu stii cum sa faci rau?

| dezire_6265 a răspuns:

Da poata sa piarda sarcina si in acelasi timp sa faca o hemoragie si sa intre in spital

| madda_2974 a răspuns:

Depinde unde-i dai si cu ce forta tongue

| Minnimus explică:

Oameni buni, nu eu vreau sa fac eram cu sora mea la magazin si o tiganca i-a dat cu cotu si putin cu capu in burta, ca cica nu a vrut din greseala si sora mea sa simtit putin rau dupa de aia am intrebat.

| catutzu a răspuns:

Auzi daca iti dau eu tie 10 pumni in cap si 3-4 shuturi in tampla mori? nesanatosule!