| tenisan a întrebat:

Daca ii ofer iubitei mele de ziua indragostitilor un buchet de flori si o cutie de bomboane este bun?

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

Este foarte frumos si ce conteaza in final este gestul. Daca ea tine la tine iti va aprecia darul.

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cutia de bomboane să fie în formă de inimă!
E ok.
Pa, pa.

| Flav a răspuns:

Bineinteles, orice dat din dragoste, este bun. Ca un sfat, iti recomand sa dai ceva ce sa ramana amintire, cum ar fi ceva imprimat cu voi, un tricou cu poza voastra, o cana, orice, si sa adaugi si cateva versuri, dar pe care sa le scrii tu, sa nu le copiezi de nicaieri.

| fabiola a răspuns:

Cu un sarut i-ai crescut valoarea!

| Romancutza a răspuns:

Stii cum se spune, gestul conteaza.Sunt sigura ca ii va placea enorm, cel mai importat lucru e sa o faci sa inteleaga ca o iubesti, fa-o sa se simpta cea mai importanta si norocoasa fata de pe pamant.

| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Da, este bun, in caz ca vrei sa ii oferi ceva banal. Preferabil ar fi sa fie ceva mai special care fie ii place ei la nebunie si o sa fie uimita ca ti-ai dat seama ca i-ai luat acel lucru special fie sa ii iei ceva mai unic cu care o sa se poata mandreasca la prietene, si ele sa zica ceva in genul "wow, da fato, e chiar special baiatul".
Acum depinde de intentii si de relatia ta cu acea fata.
Apropo de banii dati pe flori si bomboane ai putea sa cumperi lucruri mai interesante pentru ca niste bomboane si flori mai de calitate o sa te duca la 50 lei si de banii astia ai putea sa mergi la vreo cofetarie sau un club unde are ceva special pentru ziua indragostitilor (sau daca e genul care nu e inebunita dupa cluburi atunci ceva pregatit in "privat" ar fi mult mai "mind-blowing").

| St3fU a răspuns:

Maaa ofera-i ceva simbolicstraight face daca e dragoste intre voi da'i ceva ce sa pastreze multa vreme si sa'i aminteasca de tine.straight face

| TotEu1993 a răspuns:

Sall.Mai iai si tu un ursulet de plus, fetelor le plac mult ursuletii de plus.Asta ii ramane amintire de la tine.Bafta

| Mirela_1854 a răspuns:

Ms pentru funda laughing. si totusi dupa cata romanu` am scris acolo u ai ales flori si bomboanelaughing? Esti culmea tongue
Si da e un cadou si asta, fetele in general vor surprize, acum tu o cunosti mai binehappy.

| ZambetheCaptive a răspuns:

Pfff mie mie se pare cam putin, adica daca chiar o iubesti incearca sa cumperi si tu mai multe cum ar fi un buchet misto de trandafiri cu niste ciocolata[doar daca nu tine cura de slabirelaughinglaughingca dupa da vina pe tine fiindca spune ca nu o sustii]si eu stiu cred ca art merge si un lant ceva acolo sau daca nu si o bratara eu te sfatuesc sa nu fii prea zgarcit nu cred ca nici unei fete nu iar place sa fie taratata ca bunicawinkingsa stii ca si niste cercei ar fi buni ster ca am putut sa te ajutwinkingnumai bine

| AnaEindragostita a răspuns:

Da si cumpara o felicitare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

winkinge foarte bine numai sa ai grija sa ii oferi florile preferate (în gen sunt trandafirii dar cunosc și excepții) si ciocolata care ii place! bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dropsuri de supt.