| tenisan a întrebat:

Ce cadou sa-i ofer iubitei mele de ziua indragostitilor(va rog raspundeti serios)

Răspuns Câştigător
| Mirela_1854 a răspuns:

Depinde de Buget zic eulaughing

Acum serios sunt multe idei, dar cred ca tu o cunosti mai bine eu iti spun cateva happy :

1. Sa ii cumperi un buchet de trandafiri imens love struck asa ca in filme si sa pui pe altcineva sa i`l dea dar sa nu ii spuna de la cine. Apoi apari si u si o iei in brate + un pupic la fel de mare ca buchetu`
laughing.

2.Sa ii cumperi un inelush, o bratarica, un lantic finutz...sa il pui intr-o cutie de bomboane (Raffaello-sau cum naiba se scriebig grin) si sa creada ca ala e cadoul, dar u sa o pui sa deschida si sa manance 3 bombonele ca sa ia cadoul.thinking

3. Daca ai posibilitatea de a o aduce acasa poti face ceea ce a spus "andreibubu2". dar sa nu interpreteze ea altcevahee hee. sau sa ii faci ceva de papa chiar tu. poate te ajuta si mami, va fi surprinsa zic euhappy.

4.Sau ceva nu foarte scump o rama cu poza voastra.thinking

Cam atatea idei amlaughing, daca te-am putut ajuta ma bucurhappy, daca nu, altadata.:*

5 răspunsuri:
| IuliaAle a răspuns:

Daca aveti o poza impreuna, ai putea sa o scoti la imprimanta si sa o pui in rama. Sunt sigura ca i-ar placea foarte mult. Nu uita sa ii spui cat de mult o iubesti!happy

| DenisaBiluta a răspuns:

Un vibratorblushing

| andreibubu2 a răspuns:

Cel mai bun cadou ar fi:sa o inviti la tine acasa si intr-o camera sa pui petale pe petale pe pat de trandafir rosu si lumanari din alea micute rotunde si una in mijloc in forma de inima si sa ii dai un ursulet mare pe plus pufos care scrie pe el te iubesc si un trandafir si poate dai si un sarut:d funda
?

| Alinel99 a răspuns:

Buna!
Ce zici daca anul acesta ii oferi cadou o activitate: un curs de dans, o zi de Spa, o sedinta de echitatie, o cina romantica...nu stiu, tu o cunosti mai bine! Dar ideea ai prins-o! Cu siguranta va fi incantata! Iata de unde te poti inspira: http://www.cadouriperfecte.ro

| GeorgeClaudiu2000 a răspuns:

Un sex sa o ****