| darky199 a întrebat:

Daca îi pun mana pe fund când sunt într-o relație cu ea e un gest urât?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta inseamna ca inca nu o cunosti. Poate accepta gestul sau nu.

| corbulalbrosu a răspuns:

Cam da. Este un gest de ''cocalar smecher'' mai putin agreat. laughing

| SG1995 a răspuns:

Daca o faci in public cam da, o pui intr-o ipostaza jenanta.

| MihaiNicu23 a răspuns:

In public este, in intimitate nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde daca iti permite?

| Victoria18 a răspuns:

E ceva cat se poate de normal daca esti iubitul ei. Unde altundeva sa ii pui? Dimpotriva, ea va simtii si mai mult ca esti foarte atras de ea daca ii explorezi toate partile corporale. Dar cum se zicea si pe aici, nu o fa in public, pe ea o pui in ipostaza de crv si pe tine in cea de cocalar. Cam asa e gandirea societatii.

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Depinde de modul in care o faci sa se simta. Ar trebui sa discuti cu ea mai bine.

Răspuns utilizator avertizat
| Jonas94 a răspuns:

Nu e un gest urât, uneori și eu îl mai fac în public.
O întâmplare funny odată, era seară și mergeam cu iubita acasă, și uitându-mă în spate i-am tras ușor o palmă peste fund, când și aud din spatele nostru pe unu:
-Da nu ți-e rușine bă să-i dai palme la fund?
Mă întorc către el, și-l întreb ce vrea, și începe să se scuze că ne-a confundat, că-și cere scuze că nu știu ce.
Mai jenat a fost prostul decât noi de toată situația rolling on the floor.

| gabriielaaa a răspuns:

Daca ea iti permite nu depide de ea daca ii pasa ce cred cei ce o vad si daca ii place

| NiMaLaEl a răspuns:

Nu ma nu fi fraier cheama un prieten sa o tina de cur

| AnaB14 a răspuns:

Totul depinde de cum se simte ea.Nu cred că este un gest de "cocalar", înseamnă că tu ești atras de ea și dacă pe ea nu o deranjează nu cred că este vreo problemă.