| anonim_4396 a întrebat:

Cum se simte o fată când un prieten ii pune mâna pe fund?

7 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Se gîndește că vrea să o ajuta la tocat vinetele.

| Barbiiiiie a răspuns:

Depinde, daca vine unu din senin si-mi pune mana pe fund asa din senin, ii dau dea palme si pumni, de no sa-i mai trebuiasca ~funduri~.laughing

| MasterYoda a răspuns:

Depinde de imprejurari...hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Excitata, asta ai vrut sa auzibatting eyelashes.
" Prieten ", adica sa vina tovarasul meu si sa imi puna pana pe fund, interesant laughing. M-as simti al naibi de furioasa, si el saracu, nu vrei sa stii. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

WoW... pai mie chiar mi s-a intamplat faza asta...deci cand mi s-a intamplat m-am simtit in primul rand atat de furioasa pe el ca am luat o care de MATE si i-am dat cu ea in cap, dar m-am simtit si putin nasol, mai ales ca imi placea de respectivul.laughing

| Cherilyn a răspuns:

Nu se simte intr-un mod anume, doar ca se gandeste "Ce idiot...laughing'

| yackck a răspuns:

Fetelor nu trebuie sa va enervati asa suntem noi "baietii" oricum o vom mai face si alta data