| Blueblueblueeah67 a întrebat:

Daca il iubesc si ma iubeste, dc nu ma baga in seama si e cu alta?straight face
ce sa fac?

5 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Daca nu ai profitat de ocazie cand era single, asta e. baietii nu stau dupa fete care pierd timpu asteptan sa faca ei primul paslove struck

| MititiCa a răspuns:

Poate vrea sa te uite, sau sa te faca geloasathinking
ce sa faci? hmm. pai l`ai putea intreba chiar pe el. Daca te iubeste si tu il iubesti pe el, de ce alege alta persoana in locul tau? este cea mai buna chestie pe care ai putea`o facetonguehappy`

| irina_5692 a răspuns:

Poate vrea doar sa te faca geloasa. S-au nu este sigur de iubirea pe care el ti-o poarta. intreba-l pe el direct doar in acest fel vei afla cauza pentru care el nu te baga in seama. Mult Noroc

| BulaneL a răspuns:

Te duci la el si incepi sa vorbesti k el sa ii spui ca esti frumos imbracat azi si ca iti sta bine freza :-D tine iti spun eu apoi i spui daca vrea sa bea o cafea dupa orewinking va tinewinking

| ADRYAN12 a răspuns:

Pai sa te dai la mine adica sa ma iubesti pe mine k eu te bag in seamatonguetonguetongue