| Sandub69 a întrebat:

Cum uit o fata pe care o iubesc care ea nu nici nu ma baga in seama?

Răspuns Câştigător
| TerenteFTW a răspuns:

Daca sunteti sau ati fost vreodata apropiati, ii spui ce simti si in functie de raspuns, mergi mai departe, daca raspunsul e negativ te distantezi de ea, te asigur eu ca distanta si timpul fac sa dispara orice

10 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Iti faci o noua prietena...incerci sa cauti pe cineva. Adica sa o inlocuiesti happy numai asa o poti uita... oricum de uitat oricum o uiti dar in timp.

| neutrino a răspuns:

Ignor-o total, ea nu merita asa un baiat fain ca tine!

| SkyPilot a răspuns:

Iti vezi de treburile tale: pasiuni, prieteni, sport, calatorii, citit, filme etc. si/sau iti gasesti alta fata.

| peperonies a răspuns:

(•_•)
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)
DEAL WITH IT

| Anonymous1995 a răspuns:

Ori iti faci o noua iubita ori te refugiezi in ceva, ce iti place sa faci?

| вσмвση3ℓ a răspuns:

Simplu, incearca sa gasesti pe cineva, sa vb cu alta fata, sa visezi la alta fata, si nu o sa te mai gandesti la ea, ea e trecutu, iar tu nu trebuie s ate mai gandesti, doar la prezent asta conteaza. O alta fata te poate face bine, iti poate lua gandul de la ce-a pe care o iubesti si nu merita.

| Sandub69 explică (pentru вσмвση3ℓ):

Acum ma baga in seama numai cand vorbesc eu cu ea si am mai fost si cu ea la bal ba chiar umbla si cu altu + altii laughing)

| eduard1 a răspuns:

Nu o poţi uita dar te obişniueşti... big grin

| Madarinca a răspuns:

Incepi..sa te gindesti la alta sa vorbesti cu alta..si o sa vezi ca incet cu incetu vei uita nu totul deodata va fi...

| Sandub69 explică:

Cum sa o inlocuiesc eu numai pe ea o iubb?