| Blossomis a întrebat:

Daca imi pl de un baiat Care e mai timid si de cate ori ESte intrebat daca ma place se inroseste dar nu raspunde asta inseamna ca ma place? MENtionez si ca se uita intruna la mine fara sa-si dea seama dau FUNDA:X

Răspuns Câştigător
| AllexiSss a răspuns:

Pai.pai.pai. daca se inroseste atunci cand cineva il intreaba despre tine inseamna ca simte si el ceva...incearca sa fi tu mai indrazneata si vorbeste mai serios cu el si chiar propune-i sa fiti impreuna.ca poate el se simte oarecum stanjenit atunci cand il intreaba altcineva deci asta inseamna ca ar trebui tu sa faci primul pas:*

6 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Crezi tu, că se uită la tine, dar el se uita la alta, care era accidental, lângă tine. Tu vrei, ca el, să se uite la tine.

| Dav7id a răspuns:

Ii place de tine,are emotii cand este intrebat despre tine,este timid,nu te priveste,te admira. Spune-i ceva,daca stai dupa el nu va iesi nimic,dar daca vei fi tu indrazneata, va vorbi si el, primul pas e mai greu pentru el.Incearca sa nu vorbesti cu el in locuri aglomerate sau cand esti cu prietenel se va duce tot, nu va spune ce simte, pentru ca se simte jenat.

| vlaaddd a răspuns:

Daaaaaa! Te adora love struck

| pitcrv a răspuns:

Inseamna ca ii place de tine da ii e rusine sa te intrebe daca vrei sa fi cu el
Aja ca cel mei bine fai u primul pas chiar daca nu e asa frumos du-te u la e si pune-i intrebarea ca altfel daca astepti s-ar putea ca intrebarea sa nu vina

| AllexiSss a răspuns:

Pai.pai.pai. daca se inroseste atunci cand cineva il intreaba despre tine inseamna ca simte si el ceva...incearca sa fi tu mai indrazneata si vorbeste mai serios cu el si chiar propune-i sa fiti impreuna.ca poate el se simte oarecum stanjenit atunci cand il intreaba altcineva deci asta inseamna ca ar trebui tu sa faci primul pas:*big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea ta este cam aiurea pusa.
Dar o sa incerc sa iti raspund la ce am inteles eu din ea.
E ok ca iti place de un baiat timid.Nu e ok ca el nu spune ca te place.O fi el timid dar sa-ti arate asta numai prin faptul ca se uita la tine nu e suficient.