| passsion a întrebat:

Daca iti dai drumu foarte putin si te opresti dupa care coninuii asa poate sa nu ramana insarcinata? Am ejaculat la sfarsit da sa scurs si putin in timpul actului, mi se intampla mai rar da se intampla. De obicei daca se intampla asa ceva terminam in afara vaginului dar de data asta am continuat pentru ca mi-am dat seama dupa. Si ceva contraceptii rapide daca stiti

9 răspunsuri:
| unknow a răspuns:

Cumpara test de sarcina si fai'l! poate ai noroc. in caz contrar, cumpara de la farmacie pastila de a 2'a zi. Daca e prea tarziu, la ginecolog se pot face avorturi!
imi pare rau pentru tine!

| mona a răspuns:

Exista sanse sa ramana chiar daca iti dai drumu putin, asta daca fata are un ciclu regulet si era in perioada fertila, exista pastila de a doua zi...asta daca nu i prea tarziu deja

| supraponderallacap a răspuns:

Poate sa ramana insarcinata si fara sa-ti dai drumul "foarte putin" deoarece pe timpul actului sexual se elimina lichid seminal fara sa simti

| drhotzu a răspuns:

1. felicitari o sa fii tatic!
2. prezervative iar in cazul tau: abstinenta, nu prea meriti sa faci sex!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa ai un Baietellaughing

| Pitzipoanca a răspuns:

Mai putica. Nu pot sa-ti spun altfel.
De prezervativ nu ai auzit?
Si chiar te doare la genitale de ea? Ai idee ce boom hormonal contin nenorocitele alea de pastile de dupa?

| ÎmiPlaceDeMăta a răspuns:

Îți plac copiii?

| ericka9 a răspuns:

Chiar si o picatura din acel lichid poate fi de ajuns ca ea sa ramana insarcinata asa ca ai face bine sa fii mai atent pe viitor si sa folosesti prezervativ mereu!
Poate ai noroc de data asta si nu s-a intamplat nimic! Dar pe viitor ti-am zis ce sa faci ca sa stai fara grijiwinking

| An0n1M_1716 a răspuns:

O sa ai o fetita la fel ca tine