| Ligia47 a întrebat:

Daca iti place de cineva caruia ii place de tine ii dai de inteles sau astepti ca el sa-ti demonstreze asta prin toate metodele posibile?

Răspuns Câştigător
| XyYx a răspuns:

Eu i-a dat de inteles cuiva caruia stiam sigur ca ii place de mine, insa el era cam timid. Insa degeaba laughing, ori chiar nu si-a dat seama ori nu a indraznit sa zica nimic. Mie imi placea foarte mult de el radiam de fericire cand il vedeam, ba chiar vroiam sa ii zic ca imi place, dar nu am facut-o din cauza ca nu am avut tupeu.

Timpul a trecut, si acum sunt cu un bait care este prieten cu el, si desi stiu ca il deranjeaza, asta este. A avut ocazia si nu a stiut sa profite de ea.

8 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

De obicei cand o persoana este indragostita este foarte generoasa.

| loOveeep a răspuns:

Nu se intampla nimic daca astepti laughing, stai linistita daca te place iti demonstreaza.
PS: acum tu sa nu astepti mai mult de 3-4 luni ca sa iti demonstreze el!happy

| December a răspuns:

Pai trebuie sa-i dai si tu de inteles. Altfel risti sa nu ajungi niciunde cu el. Trebuie sa faci si tu un pas.

| HDSeer a răspuns:

Ii dai semne de exemplu ceva priviri din partea ta sau un zamet din cand in cand.

| derpiiiiiiiina a răspuns:

Ii dai de inteles.

| susanumarian a răspuns:

Simpu te incinzi la un sarut romantic si o sa se lamureasca totul de la sine

| Adeluuuu a răspuns:

Pai..ar trebui sa ii dai si tu cateva semne ca altfel poate si el/ea asteapta tot asta!

| Tweety57 a răspuns:

Pai.ii demonstrezi daca tu astepti, el asteapta nu ajungeti nici unde