| Utilizatornecunoscut777 a întrebat:

Daca iubitul meu cu care locuiesc impreuna are cont de telegram si cand plec de acasa se masturbeaza pe filmuletele de pe telegram, este normal…? Pe mine ma deranjeaza.

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si tu cand pleci de acasa de unde sti ca el se masturbeaza cum il verifici? Sau el i ti spune,? ce varsta ai tu dar el?

| mihai69 a răspuns:

Ce să facă și el, dacă tu nu ești aproape și el are chef de sex?
Ar fi mai bine să meargă la parașute?!?

| Emilian65 a răspuns:

Nu este normal ce face iubitul tău.

| LoveSleep a răspuns:

Nu e deloc normal, intr-o lume cu sute de site-uri por no sa se masturbeze la filmulete de pe telegram. Cu siguranta e ceva dubios cu el, eu l-as parasi cat mai repede.

| Hyperion7 a răspuns:

De ce nu vorbești cu el despre asta? Poate e un obsedat sexual care vizionează copii minori cum se masturbează.
Eu zic că ar trebui sa fii totuși vigilenta și să nu tratezi cu indiferența situația.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As putea sa te ajut cu cateva sfaturi in privat

| LePapillonSurvivant a răspuns:

Cum il educi, asa il ai. E cam dur ceea ce am spus eu, dar nu cumva ceea ce ne-ai relatat noua te include si pe tine in aceasta poveste. Gandeste-te. Daca nu are vreo boala grava si deviatii de comportament, poate ca ar merita sa apleci urechea si spre ce spune el.

| anonim26262 a răspuns:

Sa zici mersi ca nu se duce la alta? dar ca precautie sa nu se duca, eu zic sa l faci tu sa nu se mai masturbeze ca probabil baiatu duce lipsa si ar trebui sa ii oferi ce merita, atata timp cat munceste.