| loveme_1850 a întrebat:

Daca m-am masturbat si a ajuns sa-mi curga sange mai sunt virgina sau nu?

8 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu mai esti.Te-ai masturbat intravaginal.

| katy a răspuns:

Daca ai introdus ceva inauntru si te-a durut putin cred ca ti-ai rupt himenul ori daca ai unghii lungi poate te-ai zgariat inauntru, oricum as zice ca da insa cel mai bine e un control la ginecolog oricum nu stiu la ce ajuta sa stii daca mai esti virgina sau nu

| Aηηy a răspuns:

Nu mai esti din moment ce a curs sange.

| Arcusor a răspuns:

Fizic nu stiu sigur daca mai esti poate ti s-a rupt himenul partial.Cine stie. Oricum pshic nu esti virgina pentru ca de virginitate scapi cand intretii relatii sexuale cu o persoana de sex opus.Ar trebui sa te duci la un ginecolog sa vezi daca ti s-a rupt himenul! Daca nu poti sa verifici chair tu punandute cu spatele pe apr didicand picoarele un pic cracanate si cu o oglinda in fata vaginul.

| rony a răspuns:

Virgina da.Pentru ca nu ai avut act sexual...dar va trebui sa dai explicatii la un viitor pretendent la virginitatea ta.Depinde daca va intelege.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce daca nu ai sa mai fii? De oameni din astia e nevoie, care stiu ce vor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ti-a curs sange pe nas inseamna ca ai facut-o exagerat de repede, daca ti-a curs din pisirica ai dat-o dracu, te-ai violat singura si ai sa faci bulau