| Adii_7963 a întrebat:

Daca ma masturbez de 3 ori pe zi si ejaculez pot pati ceva?straight face Va rog fara mistouriwinking

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da! O sa ai mari probleme mai tarziu, cu partenerele! Limiteaza-te la de 2 ori pe saptamana, altfel ai sa regreti, si e pacat!

Si, daca nu esti prea mic, mai bine gaseste-ti o prietena cu care sa o faci firesc, si mult mai satisfacator!

9 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Ar trebui sa o mai raresti, 1 data pe zi sau mult mai rar. Masturbarea nu e nimic anormal, anormal esti daca NU o faci, pentru ca ea este necesara pentru reglarea excesului de hormoni.

| doar.pt.voi. a răspuns:

N-o sa mai simti placere cand vei fi cu o fatahappy deci...rarestewinking funda?

| Rukhsandra a răspuns:

Da...devi dependent
De fapt daca o faci de 3 ori pe zi deja esti dependent big grin
Un sfat:incearca s-o faci mai rarwinking

| Damian a răspuns:

Iti pierzi puterea de concentrare si devi anemic

| Thunder a răspuns:

Tu mai poti iesi din casa?

| bestiutza88 a răspuns:

O sa iti coaca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti este rusine s apui astfel de intrebari, sincer?!straight face Esti ft penalhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga mare ca n-us probleme

| Adii_7963 explică:

Ha ha ha straight face ce sa zic!