| anonim_4396 a întrebat:

Daca ma masturbez fara sa ajung sa ejaculez are ceva? Stiu ca e o intrebare ciudata.

P.S Fara mistouri. Multumesc!

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

O să te alegi cu o frumusețe de durere de k. oaie de nu te vezi. Plus ceva vise umede, ca să elibereze „presiunea".

| neutrino a răspuns:

Pai o faci degeaba! Fa si tu un lucru pana la capat!

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu ejaculezi cand te masturbezi, atunci de ce te mai masturbezi?

| Felys a răspuns:

S-ar putea sa simti o jena daca nu finalizezi, in rest ce sa aiba, nu se moare din atata lucru

| Seba2013 a răspuns:

Da, pentru ca tu generezi o tensiune, care trebuie sa se exprime.
In general sentimentele trebuie exprimate.
Daca reprimi acesta fiziologie, te poti imbolnavi.

Asta nu insemna ca daca simti manie, trebuie sa omori.
Secretul este, sa accepti emotiile.
Iar controlul trebuie sa porneasca de la radacina, fara a le nega.
Stapanirea de sine, nu insemna reprimirea emotiilor.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Si asa o sa-ti iasa afara sperma. Daca asta te face pe tine fericit. Spor la treaba!

| σκμ a răspuns:

Nu îmi pasă ce faci, de ce ar avea ceva?
E treaba ta.
Și da este o întrebare de toată jena fără supărarelaughing