| LCD a întrebat:

Daca mi-a venit menstruatia, ce sanse am sa fiu insarcinata?

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca menstruatia a venit exact in ziua in care trebuia si este normala din toate punctele de vedere, ai sanse foarte mici. Daca vreunul din criterii nu a fost indeplinit, atunci sansele cresc.

| Vizitiul a răspuns:

Nu exista sanse!

| catthshshshs a răspuns:

Sanse mici dar care totusi exista. In perioada menstruatiei, in cazul sexului neprotejat, exista nu numai risc de sarcina, dar si de boli sau infectii. Mare grija.

| lays a răspuns:

Nu prea sunt sanse. dar cine stie.mama era gravida cu mine si avea menstruatie.deci ai grija pe viitor!

| emilia21 a răspuns:

Nu cred ca esti insarcinata.asa ca stai linistita.

| Ana a răspuns:

Nicio sansa, nu esti insarcinata.

| RaluE a răspuns:

Sunt 100% sanse

sa iti vina si luna viitoare.
Ce naiba?! Normal ca nu esti insarcinata.

| Un NiMeNi CeLeBrU a răspuns:

Nu ai.stai linistita.ai scapattongue

| Kry_9749 a răspuns:

Nu mai este nici o sansa

| ionela_5345 a răspuns:

Ai sanse... cel mai bine e sa-ti faci si un test de sarcina dupa ce se termina acea perioada...

| oracoluldindelphi a răspuns:

Eu nu inteleg intrebarea. Daca ti-a venit menstruatia si ai facut sex in inainte, sansele sunt aproape nule. Daca ai facut sex in timpul menstruatiei, la fel sansele sunt foarte mici, menstruatia fiind perioada in care femeia nu este fertila. Dar nu te baza doar pe asta, pentru ca totusi ele nu sunt 0. La un ciclu normal, zilele 14 15 incepand de la venirea menstrei sunt cele mai fertile. Sper ca ti-am fost de ajutor. Mai cauta pe google si vei gasi raspunsuri mai detaliate. In orice caz, chill out. Nu esti insarcinata.
http://oracolul.net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred 1la 100