| Alecu_Ioana-Maria_2000 a întrebat:

Daca mi se face rău la scoala si lesin ii atrag atentia fostului meu iubit?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si ceva spume la gură. Vei atrage atentia la toata scoala.

| sweetys a răspuns:

In nici un caz. Doar o sa pari penibile. Prin penibilitatea de care dai dovada o sa ii atragi atentia si o sa se intrebe cum naiba a stat cu tine.

| lpavel a răspuns:

DA! Dar sigur nu se va lasa miscat daca ai facut ceva prin care l-ai facut sa te urasca mult. Sorry, asta-i adevarul!

| justanotheruser99 a răspuns:

Da, intr-un fel, dar risti sa pari o disperata, daca nu le ai cu actoria. Pe cine pacalesc? E patetic. Nu iti sugerez sa faci asta.

| deeeaqq a răspuns:

Barbie de România 2?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce rezolvi cu asta? Probabil o sa spuna " asta isi da duhul aici. Hmm, oare ce mananc diseara? " si cam atat. Atata timp cat e ex si nu actual iubit, nu mai da 2 bani pe tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti cam disperata, nu crezi?

| Xelon a răspuns:

Cu siguranta il vei impresiona, se v-a gandi cum de a stat cu asa o fata penibila, iar apoi probabil se v-a gandi ce pozitii sa mai incerce in pat cu actuala lui prietena.
UPS...

| Bishopp a răspuns:

Fostul iubit prin definitie nu mai beneficiaza de atentia ta.

| Carrefour a răspuns:

Ce ai fa adelino