| Andreeyutzzu a întrebat:

Daca mi se scoala p... cand vad o fata inseama ca nu mai sunt virgin?

13 răspunsuri:
| MLSS a răspuns:

NU :d

| Aeerdnaaa a răspuns:

rolling on the floor)))))))))))))laughing))))))rolling on the floor))) Da ma, tu nu mai erai virgin de la 5 aniwinking.

| Nordic a răspuns:

Andreiuţu mamă, câţi ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, înseamnă că eşti altcumva, dar nu pot spune cum, pentru că o să-mi fie refuzat răspunsul pe motiv de " atac la persoană ".

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Și vorbeam de oamenii care nu mai au șanse la viață.

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Da!

| VampireBlood a răspuns:

Esti mahhh!rolling on the floor

| Rooobi a răspuns:

Inseamna ca fata aia era buna raulaughing si inca esti virgin daca nu cumva ai sarit pe ea si ai f...t-o

| Schwarzz a răspuns:

Da.Tragic,nu mai esti virgin sad

| adiTzaa19 a răspuns:

Loool thoamnee!rolling on the floor)) ce-am mai auzit si azi. nu mah! daca *** una, inseamna ca nu mai esti virgin oh go on

| andrutsel a răspuns:

Asta inseamna! imi pare rau pentru tine sad

| Cosmin_Sburlea_1994 a răspuns:

Nu frate esti tot virgin... dar macar esti pe drumul cel bun...e bine ca ti s-a sculat cand ai vazut o fata si nu un baiatbig grin

| Dickenson_Boghy_1994 a răspuns:

In mod normal da. Dar asta depinde de la persoana la persoana adica daca ai p... de peste 30 de cm in erectie atunci nu mai esti virgin, daca nu ai mai ai de vazut. De asemenea crede-ma cu cat sunt mai bune cu atat se scoala mai tare si poate ajungi pana la atat. Deci mult noroc la uitat.