| darkelf45 a întrebat:

Daca ne place de cineva si acea persoana nu stie, e vreo posibilitate de relatie?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e posibilitate doar in caz ca si-ar da seama si vorbeste cu tine ca sa ajungeti la un acord.

| TitiDrLove a răspuns:

Da este. doar in momentul in care exista flirt! flirtul inseamna comunicare, ceea ce leaga ori o relatie de prietenie, ori de dragoste! puteti flirta si cu putine gesturi poti sa ii dai de inteles ca il placi! astfel va prinde curaj si te va intreba! Dar s-ar putea sa il faci confuz si sa lase totul la o parte! Mai bine ii marturisesti tu asta! De ce iti e teama?

Răspuns utilizator avertizat
| Deny1333 a răspuns:

@Marcela
facem schimb de vieti? iti arat eu imposibil.winking

| Marcela a răspuns:

Nimic cu este imposibil! >:d

| Loka a răspuns:

Eu zic ca da... exact asa mi s`a intamplat si mie.mi-a placut de un baiat, si ce`am facut:simplu am facut rost de nr lui si de id de mess, am facut cunostinta si cred ca a 2 sau 3 zi nu stiu exact ne-am intalnit.si uite acum sunt f fericitabig grin.Succes

| cristina_2505 a răspuns:

Eu sunt sigura ca da. totul este sa ii dovedesti ca il placi si sa-l faci si pe el sa te placa.winking esti fata.te descurci la astawinking succes