| anytimeanywhere a întrebat:

Daca nu am nimic in comun cu el asta o sa fie o piedica in relatia noastra?

Răspuns Câştigător
| Daysukki a răspuns:

Da.sunt convinsa ca nu va merge daca nu impartasiti ceva. mai acum no lua atat de tragic. adica nu trebuie sa aveti tone de chestii in comun. puteti sa aveti chia foarte putine si sa va bucurati impreuna.dar cate chestii pot avea in comun o fata si un baiat? depinde si de varsta.nu te mai ingrijora, vezi-ti de viata.fii fericita ca ai pe cineva.

4 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Da dar cu multa intelegere si dragoste veti trece peste toate piedicile. Funda?

| Adorable a răspuns:

Buna!
Nu ai auzit ca + si - se atrag? Este ca un Yng si Yang : complet diferiti unul de celalalt. Nu ai nevoie de lucruri in comun pentru a te intelege cu el, ci de dragoste si intelegere.

| R_8074 a răspuns:

Nu, o sa va descoperiti pe parcurs unul pe celalalt.

Răspuns utilizator avertizat