| nokia5300 a întrebat:

am o intrebare si eu:deci sunt cu o fata de 8 luni si pina acum totu era ca-n povesti... aveam multe in comun, ne iubeam la nebunie. dar acum citeva zile eu ii zic ca deamu simt ca nu mai merge asa cum mergea relatia noastra inainte dar ea imi zice:ca dac ne vom desparti parc nu va simti nimic deja... oare chiar gata nu ma mai iubeste? ce sa fac ca sa ma iubeasca din nou?

3 răspunsuri:
| eusuntconsuelosiiliubescpeyoyo a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie acu cateva zile eu am 7 luni cu un baiat ...eu credeam ca nu-l mai iubesc si nah ma comportam ciudat, dar mi-a trecut, poate o sai treaca si pretenei tale, faceti si voi un pic de dragoste, ce stiu eu big grin

| Denise a răspuns:

Probabil ca a aparut monotonia intre voi. Incercati sa faceti lucruri noi, ceva ce nu ati mai facut pana acum. Fa-o sa simta din nou acei fluturasi pe care ii simtea pentru tine la inceput. Daca o iubesti, fa tot posibilul sa faci ca relatia sa meargawinking

| edy06yzu a răspuns:

Exista 2 variante la care trebuie sa te gandesti si anume fie pur si simplu e ceva de moment adica a luat-o plictiseala fie s-a cam saturat si vrea altceva sau mai rau pe altcineva