| xALeXdXx a întrebat:

Daca nu va suparati am si eu o intrebare

Cine se regaseste in melodia asta sa lase un raspuns aici
http://www.youtube.com/watch?v=MHzqg0wJzJE

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Niciodată nu m-am regăsit în ea!
Pa, pa.

| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Melodia asta este in mod clar pentru indragostiti,este veche,dar ne ramane un zambet ori de cate ori o ascultam.
Personal, nu ma mai regasesc, dar m am regasit si eu cand era foarte indragostita!
Numai bine!

| xAbb a răspuns:

Aww; 3. Trezeşte amintiri mari.

| BloodyBlade a răspuns:

Ma face sa ma simt neimplinita si sa ma gandesc la fostulsad

| nyko06 a răspuns:

E draguta happy. dar e prea fumos sa fie adevarat

| Oxa a răspuns:

Da cu adevarat ma regasesc in aceasta melodie... dragoste si gelozia (imbinate perfect) o ador dar totusi Nu e usor sa lupti contra tuturor laughingwinking

| stefan60 a răspuns:

Eu chiar ma regasesc in ea...