| volum a întrebat:

Daca o fata ma uraste mai am vreo sansa sa ii recastig prietenia?

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Depinde din ce motive te urăşte şi cât de intens este sentimentul.

Baftă!

| Bacemi a răspuns:

Daca te uraste justificat, cred ca e destul de greu. Daca insa e o neintelegere, cu timpul va intelege mai bine ce a fost si ai o sansa sa fie mai putin distanta. Oricum, e greu de crezut ca lucrurile pot fi ca la inceput. Sau ca ai sansa la un nou inceput ideal, daca l-ai ratat pe primul. Deocamdata cred ca e mai bine sa ii respecti decizia. Las-o sa te urasca. Dupa un timp poti incerca sa te apropii din nou de ea. Atata timp cat ii vorbesti frumos cu singurul scop de a clarifica lucrurile si nu de a-ti demonstra cumva punctul tau de vedere, ai o sansa. Succes!

| Isabela_6206 a răspuns:

Da. Trebuie sa fi un pic smecheras(destept) si un pic de noroc.

| zuzyy a răspuns:

De obicei cand o fata spune ca te uraste spune ca te place da acu depinde de situatie