| Just4Joker075 a întrebat:

Am si eu o prietena care ma evita tot timpul, nu ma baga in seama mai deloc de fata cu prietenele tale si din cauza lor n mai vorbeste cu mine, Vreau un sfat, ce pot face sa-i recastig prietenia? sau ce este de facut in situatia aceasta?

Răspuns Câştigător
| Innsbruck a răspuns:

O perosana ca ea nu cred ca mai merita atentia ta.Las-o in pace, fa-ti alti prieteni si arata-i ca te distrezi fara ea si ca nu-ti pasa.E posibil sa vrea sa vina ea la tine.

2 răspunsuri:
| Pinocchio a răspuns:

Nu iti mai este prietena daca te evita tot timpul.
Parerea mea este sa accepti si sa-ti cauti o alta prietena care va avea placerea sa stea in preajma ta.

| FaraNume08 a răspuns:

Nu stiu laughing big grin