| FlorinJj a întrebat:

Daca o fata se uita la mine mai mereu, practic imi da niste 'flash-uri', incepe sa rada in ora mai mult decat trebuie, isi plimba mana prin par inseamna ca este atrasa de mine? Eu simt parca as vrea sa intru in ea la cat de atras sunt de ea. Ar putea avea aceleasi sentimente?

Răspuns Câştigător
| ychigo a răspuns:

Ar putea avea aceleasi sentimente, dar daca vrei sa te convingi, vorbeste cu ea sa iesiti, iar apoi spune-i ce simti.
Succes!

5 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Și cam cât trebuie să râdă de obicei?

| Pool77 a răspuns (pentru LoveSleep):

2-3 minute daca doar o atragi.
10+ daca vrea o relatie.
30 de minute, dar 30 nici mai mult nici mai putin daca vrea sa se casatoreasca.
Peste o ora daca pinguinul din vana mea poate fi penetrat in 3 labe.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu sigurantã invit-o la o prãjiturã. Si dupã ii dai si Un desert.

| Eduard196 a răspuns:

Da. Fii sigur ca este. Astea sunt semne evidente. Nu fii prost si da-i mesaj si cere-i sa va vedeti si dupa ce ii dai sa manance spune-i intentiile tale.