| Fcsb_Andrey_Tipu_1985 a întrebat:

Dacă o fată se uită mereu la mine și zâmbește,și mă ia în brațe și stă mereu lângă mine, înseamnă că mă place?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sau te vede ca un frate

| corbulalbrosu a răspuns:

Din comportamentul manifestat de ea atunci cand este in preajma ta se poate trage o singura concluzie pertinenta si absolut sigura si evidenta si anume aceea ca fata este asa cum se spune in popor, ''indragostita lulea'' de tine. In consecinta ar fi cazul sa o acepti sau sa-i spui sa-si vada de treaba. big grin

| HazelEyes77 a răspuns:

E evident ca te place...ce altceva vrei sa mai faca fata ca sa ti dai seama?

| christall a răspuns:

Clar!

| munteanuionvictor a răspuns:

Da,te place, bineînțeles.

| PetruZMihai a răspuns:

Înseamnă că e bolnavă psihic

| Jmeker289 a răspuns:

100% ca te place!