| AnneMarri a întrebat:

Dacă un băiat se uită mult la mine (mai tot timpul când sunt cu el), iar când vorbim zâmbeşte mereu, ce înseamnă? Oare mă place? love struck

Răspuns Câştigător
| alessia a răspuns:

S„ar putea.dar stii vorba aia "aparentele inseala". Asa ca ar fi bine sa mai astepti putin pana sa-ti dai seama.si cand o sa ai mai mare incredere in el [ si in tine ] o sa-l poti intreba daca e asa happy. Bafta!smug

6 răspunsuri:
| AnneMarri explică:

@AnaLuzye, sunt fată. laughing

| AnneMarri explică:

@AnaLuzye, „Iulian" este numele băiatului pe care-l plac, de aceea mi l-am pus.hee hee

| iLuzye a răspuns:

Sau poate doar e amabil... semnele sunt putine, interpretarile multe; de ce nu stai de vorba cu el sa-ti dai seama? tongue Daca ai curaj, poate il intrebi direct daca face asta in mod special, sau asa e firea lui. Sau, ai putea sa-i intrebi prietenii. In orice caz, nu sari la concluzii.
P.S. Esti baiat?

| iLuzye a răspuns:

Scuze, m-a indus in eroare "Iulian". blushing

| ѕєñσяιтα a răspuns:

Cred ca daa ` big grin

| helllauuu a răspuns:

Helllouuuuu EEE evident ca da,, daca nu esti sigura intreaba-lwinkingwinking