| Miky666 a întrebat:

Daca o fata virgina îmi face sex oral și vice versa exista vreun risc?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Teoretic nu pot exista riscuri in astfel de situatii, in care fata pana in prezent NU a fost implicata intr-o alta relatie de prietenie foarte apropiata sau de cuplu cu un alt baiat/barbat.

| Miky666 explică (pentru corbulalbrosu):

Se pune daca s-a sărutat?

| Miky666 explică (pentru corbulalbrosu):

Se pune daca s-a sarutat? vad că nu mi-a răspuns nimeni

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca si tu esti virgin, atunci nu exista risc de boli cu transmitere sexual.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Crackman a răspuns:

Depinde, da poate sa aiba o boala si iti da si tie sau herpes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreun risc sa ce?

| Alicezzz a răspuns:

Risc de ce? De sarcina? de boli cu transmitere?
Cum sa se puna ca s-a sarutat?! Tu crezi ca o sa fi unicul in viata ei care o saruta?! tu crezi ca atunci cand v a avea o viata sexuala activa cu altcineva o sa isi aduca aminte ca i ai dat tu o lim*** in p*&*a! Hai mai ce naiba, esti copil rau!

| croissant a răspuns:

Nu. Dar ar fi bine sa va spalati inainte amandoi.

| gunw0w a răspuns:

Daca fata are cuc, exista riscul sa devii gay - lostqt