| anonim_4396 a întrebat:

Daca o fata virgina se masturbeaza fara sa introduca ceva in vagin se dezvirgineaza?

Răspuns Câştigător
| Daiana123 a răspuns:

Bineinteles ca nu! Dezvirginarea se produce atunci cand se rupe himenul, din interior adica, si asta inseamna ca trebuie sa introduci ceva. Nu ai nici o grija, nu se intampla nimic. laughing Sper ca te-am ajutat happy :*

6 răspunsuri:
| Alyceee a răspuns:

Nu.

| intensivemania a răspuns:

Nu. nu se poate intampla.

| Alexandra1114 a răspuns:

Si de exemplu daca iar curge sange?

| Alexandra1114 a răspuns:

Si de ex daca i-ar curge sange fara sa isi introduca nimic in vagin?

| Alexandra1114 a răspuns:

Pai cum ai vrea sa vad eu daca mai am himen? big grin eu doar in afara m-am masturbat si prima oara mi-a curs sange fara sa introd nimic in vagin

| Shutthefuckup a răspuns:

Categoric nu. happy