| eretgew a întrebat:

Dacă o femeie acceptă să facă sex pentru bani cu un bărbat, asta înseamnă că e o femeie fără caracter, josnică, de moravuri ușoare?

7 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Ceva de genu, asta sa nu folosim alti termeni.
E e fraier si fara caracter barbatul care plateste pentru sex in ziua de azi!

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici...Da, asa este.

| mentholinks a răspuns:

Parerile sunt impartite intre tabara imbecililor si tabara prostilor. Daca esti destept, cel mai bine e sa nu te intereseze nicio opinie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este alegerea fiecareia ce face cu viata si cu corpul ei.
Conteaza cum te simti tu facand asta, nu ce crede lumea happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si nu
Eu zic ca o femeie care cheltuie un baiat bani cu ea si nu ii ofera sex, aia este o femeie fara caracter, josnicã
Nu exista femei gratis, toate au un pret. Aceea care accepta sex pentru bani este prostituatã nu o femeie josnica

| kandaraki a răspuns:

Hai spune-i da odata, ce mai intrebi lumea.
e ok sa o faci, go go go!

Răspuns utilizator avertizat