| VeleaDennis15 a întrebat:

Am o curiozitate, fetelor: Eu, ca băiat, consider curvă/femeie ușoară o femeie care obișnuiește să facă sex cu diferiți bărbați și care nu vrea relații serioase/stabile, și căreia îi place să facă sex cu toți care îi propun asta, indiferent de locație...Dar pentru voi, un bărbat care obișnuiește să facă sex cu multe femei frecvent și care nu vrea relații serioase, la fel ca în caqzul femeii descrise mai sus de către mine, este tot un curvar/bărbat de moravuri ușoare sau voi îl vedeți altfel pe el, el fiind bărbat? Îl considerați atrăgător, machoman, alfa/atrăgător ca bărbat dacă el obișnuiește să și-o pună cu multe tipe sau la fel ca în cazul nostru, al băieților, vă provoacă repulsie, aversiune bărbații curvari, afemeiați?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cui i pasa cum consideri tu fetele? tot de parasica lor ai nevoie,ele nu sunt disperate dupa penis,asa ca mai termina cu tampenile astea,o femeie cu un vibrator se satisface foarte bine, noi avem nevoie de ele, ele o duc foarte bine si singure, asta se vede peste tot ca masculi sunt disperati dupa fete nu invers, uni platesc si 3 dolari sa vada o pasarica virtual

| cevdet a răspuns:

De ce aceeasi fapta sa fie vazuta in mod diferit, in functie de sex? Nu. Si ele este tot un afemeiat, c.v...