| anonim_4396 a întrebat:

Daca o femeie se duce la prostituate e considerata si ea prostituata sau smechera?

81 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Eu unul nu as considera-o nici prostituata nici smechera.
Dar la. urma urmei ce conteaza cine ce considera?

| Celcestietot a răspuns:

O sodomista, asta este.

| Swae a răspuns (pentru Celcestietot):

Adica e lesbi

| Dragosdoar a răspuns:

Hihi. Ce simpatica esti laughing
E smechera daca se duce printre prostituate ca pune curu la bataie impreuna cu ele si face si ea un banut

| Swae a răspuns (pentru Dragosdoar):

Se duce la prostituate sa le agate boss gen ca are bani deja si ii plac femeile

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

Bineinteles. Daca ar continua cu acesta practica pana la moarte, adio Heaven.

| Swae a răspuns (pentru Celcestietot):

N-ai si tu alte interese? Deja ma plictiseste subiectul asta legat de religie, nu mai e amuzant sa tot vorbesti de Mos Craciun.

| Dragosdoar a răspuns (pentru Swae):

Da,mi-am dat seama ca s-ar putea sa bati si la asta numai ca nu vad cazul ca una sa se duca la prostituate. In general lgbitistii au grupuri/grupusoare unde se intalnesc acolo pentru chestii din astea

| Swae a răspuns (pentru Dragosdoar):

Doar eu am nebunia asta sa dau bani cuiva sa faca rahaturi pentru mine?

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

Am, dar nu este vorba despre asta acum. Ceea ce conteaza, este ceea ce tine de vesnicie, iar aceste practici nu au legatura cu ea.

| Dragosdoar a răspuns (pentru Swae):

Da ce te face sa crezi ca doar tu? big grin
Vezi cazuri simililare in politica romaneasca

| Swae a răspuns (pentru Dragosdoar):

Ahaha buna asta

| Swae a răspuns (pentru Celcestietot):

Iti spun eu ca iadul e pe pamant, nu ce e pe lumea cealalta.

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

Pai si aici (doar pentru crestinii adevarati), dar si pe lumea cealalta (pentru necredinciosi in special). Sufletul exista, stiinta a dovedit-o!

| Swae a răspuns (pentru Celcestietot):

Vreau motivatia asta. Sa fiu atat de convinsa de ceva, chiar si daca toata lumea imi ofera atatea dovezi, imi spune ca sunt nebuna pentru lucrurile in care aleg sa cred. As prefera sa nu fiu nebuna degeaba, sa-mi iasa ceva din asta, decat sa traiesc toata viata mea crezand intr-o astfel de minciuna.
Nu crezi uneori ca viata ta e o gluma? Poate chiar mori. Doamne Fereste. Si realizezi ca esti bagat intr-un cubulet negru si toata informatia asta pe care ai acumulat-o legata de religie, credinta a fost degeaba, un "coping mechanism". Asta face religia din oameni, va transforma in niste sclavi. Singurul lucru care-mi place la asta, e ca-ti da asa un scop. te face mai uman, stii ca cineva iti urmareste fiecare miscare, se uita la tine pana si cand te cacci, vede ce decizii iei. Pacat ca e o minciuna tot ce crezi. Imi pare rau daca boala asta absurda a rezultat dintr-o trauma din copilarie sau ceva, sper sa-ti revii. Vorba unui user "in ce gradina botanica ati fost tinuti pana acum?'' sau ceva de genul rolling on the floor))

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

Nu te-am facut nebuna si nu trebuie sa fii asa rautacioasa, caci nu sta asa treaba, cel putin in cazul meu. Daca vrei vreodata sa ma ajuti sa scap de religie (cu argumente si dovezi REALE), poti sa mi le trimiti pe privat, daca chiar te consideri o persoana mai morala ca noi restul crestinilor, deci o persoana care ajuta din placere in cazul nostru. Pana atunci, pana sa imi scrii, ramai la teoriile demne de benzi desenate, cum ca noi venim din praful de stele sau treaba aceea stupida cu zodiile, iar noi (crestinii adevarati) vom ramane cu dovezile istorice si biblice privind interventia mainilor lui Dumnezeu pe planeta Pamant.

| Swae a răspuns (pentru Celcestietot):

Mama ce rekt mi-am dat singura spunand "Doamne fereste" rolling on the floor Oh nu, sunt putin credincioasa, ce ma fac? Glumesc. Imi sustin ideea oricum. Nu exista dovezi reale nici despre religie, iad sau rai. Cred mai mult in teoria asta, cu praful de stele. Cred in energii, cred in puterea mintii, imi place sa cred ca totul se intampla cu un motiv. Dar totusi, nu ti-ai dorit vreodata sa fii tu propriul tau Dumnezeu, decat sa traiesti in functie de ordinile pe care ti le da o entitate mai mari decat tine si posibil falsa pe deasupra? Pentru ca nu exista, nu a fost niciodata acolo pentru tine. Tot ce ai patit, tot ce ai visat, toate trairile pe care le-ai avut, au fost in capul tau. Mintea umana este atat de creativa si puternica, incat e usor sa te minti singur ca exista ceva. Suntem facuti sa speram la miracole. Probabil ma contrazic in vorbe, dar eh, aia e.

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

Nu ti-am atacat cele 2 cuvinte,, Doamne fereste'', nici nu aveam de ce, interpretare gresita din partea ta. Crezi in paranormal, dar nu crezi in Dumnezeu, logica este... nu este! Pana la urma, tu decizi in ce sa crezi. Deci trairi la care au fost si martori, si ei sunt nebuni, nu? Scepticii mereu vor incerca sa scape de dovezi, doar jignind. A fost pentru mine Dumnezeu acolo, stai linistita, ca stiu ce am vazut, ce s-a intamplat. Eu nu sunt facut sa sper la nimic, ori stiu ca este, ori ca nu.

| RAY a răspuns:

Acum 17 ore | Celcestietot a răspuns (pentru MissSuvius):
Pai si aici (doar pentru crestinii adevarati), dar si pe lumea cealalta (pentru necredinciosi in special). Sufletul exista, stiinta a dovedit-o!

minciuna

| darrio2007 a răspuns:

Poate are neamuri pe acolo. Merge in vizită.

| Lucian4 a răspuns:

De catre ce categorie de varsta e considerata? cei de varsta ta sau apropiati varstei nu judeca persoanele de langa ele. Cei de peste 45, 50 ani te considera si te reconsidera, pentru ca ei au avut copilaria in alta eră (comunsită) in care libertatea nu exista. Ei fac o generalizare, ajung la o concluzie doar de la un singur caz real vazut sau auzit

| Celcestietot a răspuns:

RAY este plin de minciuni, explodează. Trebuia să te duci să joci in rolul băiețelului din lemn din filmul Pinocchio (2019) sau daca nu voiai, ar fi trebuit să îi anunți pe ateii de pe acest site, că sigur i-ar fi acceptat.

| mgtow a răspuns:

Poate incaseaza bani de la angajatele ei

| Swae a răspuns (pentru Celcestietot):

Piei, satana

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

rolling on the floor

| RAY a răspuns:

Celceabereazatot iar faci troll pe aici cu vrajeli, dovedeste ca mint ma ia sa vad

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Celcestietot):

Deja stii ce face aia la prostituate? Poate se duce sa se uite la un show lesbi live, poate se duce sa o linga aia/pe aia, poate se duce sa stea de vorba ca e mai ieftin ca la psiholog... big grin

| Celcestietot a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

„Deja stii ce face aia la prostituate?" -> Rlly? „în 13 Ianuarie | MissSuvius explică (pentru IncelcatDragos):
Doar eu am nebunia asta sa dau bani cuiva sa faca rahaturi pentru mine?"

Și până la urmă ce mentalitate poți să ai ca prostituata să te f.i cu toată lumea? O depravată, asta este, o sodomistă, una care va înfrunta iadul veșnic. Să nu îmi spui că tu ai fi împreună cu o asemenea persoană, iar daca nu ai fi, îmi dai dreptate happy.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Celcestietot):

Si de ce nu as fi impreuna cu o asemenea persoana? Oricine are faze prin care trece, mai bune si mai rele. Ca prostituata nu te f&&i cu toata lumea, ci doar cu aia care platesc, lol.

| Celcestietot a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Eu nu aș fi. Deci, dacă aș fi fata și trec printr-o fază rea, bag niste numere acolo cu aia care aruncă banul (sau nu), nu? Cu toată lumea sau nu, ai înțeles, dar numai dezavantaje la asemenea femeiwinking. Sunt șanse să te insele și când ești căsătorit cu ele. Dacă vine lăptarul la ușă când tu nu ești acasă, ce crezi că se va întâmpla? Sau daca are chef de joc de rol cu un instalator (iar acela nu ești tu), ce faci? Pântecele lacome nu se satura niciodată. Cu cât bagi mai mult pe nas, cu atât ai șanse aproape de 0 de recuperare. Ia uite :

https://youtu.be/GSPwq6YlnIs