| anonim_4396 a întrebat:

Daca o femeie se duce la prostituate e considerata si ea prostituata sau smechera?

81 răspunsuri:
| Swae a răspuns (pentru Celcestietot):

Nu esti in masura sa-i schimbi pe altii, lasa-i sa se lamureasca singuri. Toti te cred doar un nebun si chiar asta esti. Sper sa te trezesti la realitate. Cred ca te pot invata sa fii mai normal, daca-mi permiti. Ma rog, trebuie sa iti doresti si tu asta. daca nu..ramai in nebunia ta. laughing

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Swae):

Pai da, ori esti crestin 100% ori nu esti, nu? Uite, eu de exemplu ascult mult metal, ma duc si pe la festivaluri pe cit posibil, am prieteni aproape exclusiv din sfera asta, insa ma imbrac de cele mai multe ori neutru, nu am plete, nu am ringtone cu drujbareli, nu simt nevoia sa predic celor din jur despre beneficiile muzicii rock, desi pot spune ca metalul e religia mea fara sa ma fortez prea mult. P.S. La directia in care se duc majoritatea discutiilor de pe aici, as lua-o razna daca as fi serios. Sa inteleg ca nu iti place gizas-dildaul. Ce trist. Asta e, mergem mai departe. Sa nu uit sa dau si raspunsul ala foarte serios si pe subiect la intrebarea ta initiala: "O femeie care se duce la prostituate nu e nici prostituata si nici smechera, ci doar clienta respectivelor prostituate. Simplu." Continuind ideea, cred ca cei/cele care platesc pentru sex dau dovada de un spirit practic de nota 10. Pai decat sa dau sute de lei pe iesit in oras si altele si sa ramin cu oole albastre, nu mai bine dau frumos 3-400 de doua ori pe luna si trag la rame atunci ca la carte? La fel si cu casatoriile... mai devreme sau mai tirziu platesti sexul ala, nimic in viata nu e gratis.

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

Ai grija ce îmi scrii, caci sufletul tau este in pericol : „22. Eu însă vă spun vouă: Că oricine se mânie pe fratele său vrednic va fi de osândă; şi cine va zice fratelui său: netrebnicule, vrednic va fi de judecata sinedriului; iar cine va zice: nebunule, vrednic va fi de gheena focului."

| Swae a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Esti tu, nu te asociezi cu vreun stil sau religie anume. Roacerii sunt chiar de treaba, cam neingrijiti.dar de treaba.

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

Enumeră cine mă crede nebun și îți voi spune daca este un antihrist, un cwrvar sau o cwrva pe placul tău.

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

Îmi spune asta o sodomistă, nu o să devin ca tine niciodată, o așa antihristă.

| Celcestietot a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Numai persoanele slabe ar putea recurge la asemenea soluții.

| Swae a răspuns (pentru Celcestietot):

Pai si am scapat de Iad daca fac pace cu tine? Ca eu tot ma duc la femei, nu ma intereseaza parerea ta.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Celcestietot):

Nu, ci persoanele care au spirit practic si nu se asteapta la o eternitate pe norisori. Ai viata asta si atit. Punct.

| Celcestietot a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Am avut dedublări, nu am viața asta. Spiritul este nemuritor.

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

Eu oricum nu am nimic cu tine, alegerea îți aparține.

| Swae a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Aprob.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Swae):

Orice padure cu uscaturile ei, dar de regula roacerii sunt mai inteligenti decat media, de unde decurg si restul chestiilor - mai bine platiti, work hard, party harder, uneori mai greu sa isi intemeieze o familie datorita nu desfrinarii ci profunzimii cu care privesc lucrurile, samd. Ah, da, si pletosii sunt ingrijiti ca au de spalat o gramada ca sa isi mentina pleata. Bine, unii pun pe primul loc stilul si omit spiritul practic - vara in bocanci prin oras, de exemplu. Eu abia astept vremea calda ca sa pot umbla in sandale si sa scap de sosete si incaltaminte inalta. Bocancii ii port de pe la -15 cel putin, ca altfel ma coc in ei (am niste bocanci criminali, gen law enforcement, izolati foarte bine si foarte comozi) si nici nu imi place sa stau la legat sireturi 10 minute.

| Swae a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Ce varsta ai

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Swae):

Inca vreo 6 luni cu 3 la prefix...

| Swae a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Multi inainte

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai mentionat de ce s-ar duce o femeie la prostituate? Cu ce scop?
Poate isi viziteaza prietena sau vecina, care-i prostituata happy

| Dragosdoar a răspuns:

Esti pe anonim acum what a f**. TPU is strange

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Fie vrea sa afle ceva despre barbati, fie e si ea prostituata deci prin urmare e PANARAMA.

| Ely1234567 a răspuns:

Ce ar putea face o femeie la o prostituată? nu inteleg

| Violleta2022 a răspuns:

O femeie nu are de ce sa se duca la prostituate, se poate rezolva singura acasa, daca are nevoie.
La prostituate nu merg decat barbatii disperatii, care sunt incapabli sa agate si ei o fata/femeie si vor cu tot dinadinsul, sa-i satisfaca o femeie.