| anonim_4396 a întrebat:

Daca o femeie se duce la prostituate e considerata si ea prostituata sau smechera?

81 răspunsuri:
| Swae a răspuns (pentru Celcestietot):

Cate iubite ai avut pana acum?

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

Nu contează cate am avut, contează cu cine sunt. Vrei tu sa fii iubita mea de mă întrebi?

| Swae a răspuns (pentru Celcestietot):

Ai vrea tu. M-ar mira sa ai asa ceva vreodata, nu cred ca ar suporta.

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

Nu, chiar nu aș vrea, dar mulțumesc pentru ofertăwinking. Pot să fac rost de iubita exact de pe stradă, nu mă limitez la niste forumuri sau rețele de socializare. Asta este, nu sunt disponibil pentru tine din păcate, dar este bine că ai încercat.

| Swae a răspuns (pentru Celcestietot):

Nici n-am incercat. Ai iluzii pana si in legatura cu asta. Deci nici macar nu esti intr-o relatie. Vai de capu' tau

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

Am scris eu că nu sunt? Este diferența între a putea face rost și a fi. Poate știi că eu nu sunt o persoana care jignește, ci una care doar spune adevărul. Văi de capul meu? Măcar eu nu mă dau cu machiaj, nu îmi ascund adevărata natură, nu mă întreb de ce lumea râde de mine s-a.m.d., care este vai de capul lui în situația de față? Nu mai scriu mult, că poate te bag in depresie (mai rău) și pun mai multe lemne pe focul anxietății tale happy.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Celcestietot):

Mama ce plin de crestinism esti cu fazele astea...

| Celcestietot a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Vorba românului : ce treabă are p#$a cu prefectura? Au vreo treabă faptele mele de zi cu zi și în ceea ce cred eu cu așa ceva? Nu, nu au! Frate, sunt cuvinte reale, iar daca ți se pare jignitor, condamna-ti lumea care este așa și care a pus cuvintele în dicționar. Mare lucru, ți-am dat un link, crezi că acum mă faci să plâng cu acest comentariu? Sunt mai creștin ca tine de 1000 de ori, iar tu o știi.

| Celcestietot a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

O să ajung in Iad cu ceea ce am scris?

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

Există Satana?

| Swae a răspuns (pentru Celcestietot):

Vorba lui Gabi, esti plin de crestinism la fazele astea, sau mai bine zis..cretinism. laughing
Lui Dumnezeu i-ar fi rusine de o persoana asa ca tine. La fel si unei femei, sa te vada tot timpul vorbind de asta, ar fugi mancand pamantul la unul mai normal.
Pe bune, trebuie sa se faca diferenta intre persoanele care sunt credincioase/religioase si alea care sunt efectiv bolnave si handicapate.
Si nu ma afecteaza cu nimic ce zici, lucrurile legate de anxietate si depresie ma deranjeaza in alte cadre. Sunt cu mult deasupra ta din orice punct de vedere. Tu esti doar un prapadit, batran, inapoiat si cel mai probabil urat si chiar nu ma intereseaza parerea ta. M-as supara din cauza unui om mai important, dar tu... nu esti nici pe aproape. Haha

| Swae a răspuns (pentru Celcestietot):

Ma bucur ca incepi sa te desteptezi si sa nu mai crezi in porcariile astea. Astea sunt povesti de bagat copii la nani, sa faca diferenta intre ce e bine si rau.

| Swae a răspuns (pentru Swae):

Destepti OOPS

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

S-a cam enervat sodomista din tine laughing

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Celcestietot):

Nu, o sa mori si gata. End of story. Inspaimintator, nu?

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

Și săracul de mine care crede, îl folosește (cuvântul acesta), dar tu care știi că nu există, de ce îl mai folosești sad? Aici chiar ai dat dovadă că ești cu mult deasupra mea... la pr. 0stie

| Celcestietot a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Extraordinar!

| Swae a răspuns (pentru Celcestietot):

Da..ai dreptate, ar trebui sa fac lucruri mai bune decat sa ma iau de oameni cu probleme la cap. Chiar ar trebui sa fiu mai buna de atat, imi cer scuze pentru comportamentul neadecvat.
Ma duc la iubita mea lesbi sa-mi sopteasca rugaciuni in timp ce facem dragoste.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Swae):

Relatie conform ortodoxiatinerilor.ro, nu orice fel de relatie! Ce stim noi... Ia fii atenta aici mostre:
https://ortodoxiatinerilor.ro/......e-marturii
https://ortodoxiatinerilor.ro/......a-dumnezeu
https://ortodoxiatinerilor.ro/sexualitate/masturbarea
Si tot inainte. Adevarate izvoare de intelepciune... NU.

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

La ce întrebări ai pus până acum, respinsă de societate garantat ești. Păcat, am vrut sa te ajut, dar nu am cu cine.

| Celcestietot a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Scria adeptul prafului de stele și al zodiilor...

| Celcestietot a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Ateii tai și creștinii cu numele au făcut crime îngrozitoare in istoria omenirii, nici nu ar trebui sa mai comentezi.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Swae):

Magic! Da' e pacat sa nu filmati si sa puneti pe Patreon. As fi primul abonat! In alta ordine de idei, uite ceva frumos, oarecum in tema cu discutia noastra: https://www.scandarella.com/......do-review/

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Celcestietot):

Nu, dementii au facut crime. Doar au folosit diverse ideologii ca scuza.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Celcestietot):

Mai ales al zodiilor!

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Celcestietot):

Nici nu am pretins ca as fi crestin. Am fost botezat fara sa ma intrebe cineva, iar majoritatea covirsitoare a tot ceea ce tine de crestinism ma ingretoseaza.

| Swae a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Una e sa fie un simplu interes, alta e sa se rezume toata viata ta la asta si sa le bagi oamenilor pe gat treaba cu zodiile sau religiile.
Fii serios..ma rog, la ce linkuri postezi pe aici, nu pari deloc. Cplm e aia? Un hybrid intre o cruce si un dildo? Daca tu il vrei pe Iisus in tine la modul ala...treaba ta baiatu' rolling on the floor

| Swae a răspuns (pentru Celcestietot):

Eu zic sa te duci la un spital de nebuni si sa ramai acolo

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

Sunt deja. Pe TPU sunt multi antihristi, iar eu sunt doctorul sufletelor lor. Mai ai ceva de comentat?

| Celcestietot a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Sigur, sigur...